Търся велоерометър

  • 2 154
  • 23
 Търся велоергометър. newsm39
 
Нов или ако някой продава своя .... newsm78, бих проявила интерес.

Извинете ако е пускана тема, но не знам към какво да се ориентирам и къде да търся. newsm39

Виж целия пост
# 1
и аз проявявам интерес ако някой продава своя
Виж целия пост
# 2
От къде сте?
Виж целия пост
# 3
Plovdiv
Виж целия пост
# 4
София
Виж целия пост
# 5
Оня ден в Технополис видях, че има промоции точно на велоергометър. Около 250 лева май беше. За марката нищо не мога да ти кажа.
Виж целия пост
# 6
Не знам къде се продават велоергометри, но да подскажа една друга идея. Моят мъж купи една "стойка" - не знам как точно се нарича - на която се закрепя нормално колело и служи за велоергометър. Може да не е много по-евтино от него, но спестява място, ако човек и без това си има колело в къщи... Т.е. може при нужда да се свали колелото и да се прибере, а стойката не заема много място. И си има всички функции  - ползване на скорости, ако си имаш компютърче за измерване на пулса, на пробега, на скоро стта и пр. и то може да се ползва...
Ако имате интерес ще питам къде в БГ ги продават.
Виж целия пост
# 7
Не знам къде се продават велоергометри, но да подскажа една друга идея. Моят мъж купи една "стойка" - не знам как точно се нарича - на която се закрепя нормално колело и служи за велоергометър. Може да не е много по-евтино от него, но спестява място, ако човек и без това си има колело в къщи... Т.е. може при нужда да се свали колелото и да се прибере, а стойката не заема много място. И си има всички функции  - ползване на скорости, ако си имаш компютърче за измерване на пулса, на пробега, на скоро стта и пр. и то може да се ползва...
Ако имате интерес ще питам къде в БГ ги продават.

Мерси, много разумна идея.
Попитай го, моля те.
Виж целия пост
# 8
В Метро съм виждала
Виж целия пост
# 9
Питах го - в Bike center в Младост каза, че ги имало, но из нета има възможности за поръчка... Нашият бил е повечко опции и поръчан от ebay. Но го доставиха до приятели в Германия и ние си го взимахме от там, не всички доставят до БГ....
 Peace
Виж целия пост
# 10
Питах го - в Bike center в Младост каза, че ги имало, но из нета има възможности за поръчка... Нашият бил е повечко опции и поръчан от ebay. Но го доставиха до приятели в Германия и ние си го взимахме от там, не всички доставят до БГ....
 Peace

Мерси
Виж целия пост
# 11
И аз се интересувам, ако някоя мама си продава нейния? А може и степер
Виж целия пост
# 12
И аз се интересувам, ако някоя мама си продава нейния? А може и степер
Степери има на прилични цени и по магазините, но се чудех дали би ни бил полезен. Не е ли опасно да не стъпиш накриво и да не се изтърсиш от него ?
Виж целия пост
# 13
Амии, незнам аз всъщност никога не съм се качвала на такъв-домашен. Но, може би не- съдейки като съм ходила на фитнес ,на подобни уреди ти стъпваш и не вдигаш повече стъпалото.
Виж целия пост
# 14
Здравейте на вас,които търсите велоергометър.Ако някой си търси втора употреба - 170 лв.използван е 5-6-пъти.Пишете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия