Болно гърло

  • 3 913
  • 14
Ако бебето ви е само със зачервено гърло с какво му го мажете или какво му давате да пие?
Виж целия пост
# 1
Давам му да смуче лечебни пастили.
Виж целия пост
# 2
Какви са тези лечебни пастили?
Виж целия пост
# 3
Най-различни продават, във вид на таблетки, бонбонки. Аз взимам на Исла касис, много му помагат.

Виж целия пост
# 4
Няма ли опасност да се задави бебето.
Виж целия пост
# 5
Ако бебето ви е само със зачервено гърло с какво му го мажете или какво му давате да пие?

Бих го завела на лекар..има и добри хомеопатични хапчета който помагат.
Виж целия пост
# 6
Ти сама ли видя, че е зачервено? Това, което е показала Блонди, или други подобни лекарства в такава форма не стават за 7-месечни бебета, вероятно го пише и в нейната листовка. Естествено, че има опасност от задавяне.
Заведи бебето на лекар, може да настинка, може и да е бактериална инфекция, самолечение при бебе не се прилага.
Виж целия пост
# 7
В нашия малък град няма лекари хомеопати за съжаление. А че  гърлото е зачервено просто го видях като го накарах да си отвори устата. Кашля от време на време, но нищо друго. Затова не съм посетила лекар все още. Но не ми се ще да се доразболее разбира се. Давам му витамин С и калций-стандартните за такива случаи, които и да отида на лекар ще ми предпишат. Мисълта ми беше дали знаете някое домашно средство за облекчаване на болката в гърлото му защото предполагам че го боли.
Виж целия пост
# 8
Нашата лекарка досега за зачервено гърло без температура не е предписвала нищо, освен чай от лайка с малко захар /билките се усвояват по-добре от организма ако са леко подсладени/. Само това съм правила да облекча гърлото. Щом кашля наистина го заведи при педиатъра да чуе гърдичките.
Виж целия пост
# 9
На мен за зачервено гърло и кашлица са ми изписвали Стодал сироп и Хустагил сироп до сега.Но лекар ми ги изписва,аз при червено гърло и кашлица я водя да я видят.
Виж целия пост
# 10
На нас ни дават Меркуриус солубилис по 5 гр. на 2 часа и мажа гърлото с Хексорал. Бебето или баткото е с червено гърло?
Виж целия пост
# 11
и моето бебе сега е с червено гърло и кашли. Ходихме при педи и ни изписа Мукоплант на ДОКТОР Тайс. и чай от лайка.
Виж целия пост
# 12
Аз на големия ползвам тандем Верде  за пръскане и много ми помага с няколко пръскания и всичко е ОК .За малкия давам витамин С  по едно на ден и от аптеката тези черните капки за бебета, за хрема кадема и така ни минава, но като няма температура само се от кашля и леко започване на козлето да тече .Така се оправяме засега.
Виж целия пост
# 13
Аз на големия ползвам тандем Верде
 newsm78 Не е ли тантум верде?
Виж целия пост
# 14
Извинявам се! Тантум Верде да.(грешка)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия