Хубави ножове в района на Младост?

  • 820
  • 6
Здравейте!

Дали някои има идея за такъв магазин, че само този подарък ми е останал и не мога да стигна до магазина на Солинген или нещо подобно, които знам в центъра.
Търся от "къдравите" самонатоващи се ножове, моите са на над 10 г и са перфектни.

Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Никой ли не знае?

А в центъра тогава? Изобщо идеи?
Виж целия пост
# 2
В технополис има щанд за ножове, има солинген и от 'керамичните' ножове. Не знам кои са 'къдравите' ножове, но ако ти е наблизо виж и там. Да кажа, че инфото ми е от преди месец, но предполагам че нещата не са се променили
Виж целия пост
# 3
много ти благодаря, видях ги тези, но минаваха границите на нормална според мен цена. В смисъл 1 нож гонеше 80-100 лв....
Благодаря за включването. Ще ми бъде резервен вариант определено!
Виж целия пост
# 4
Можеш да пробваш в мола зад Плиска "Sky City". Там има магазин на Дженезис, не може да няма и ножове. А в Технополис има няколко щанда, където могат да се намерят ножове, мисля че в самия магазин също продават. Можеш да провериш и в Como до технополис.
Виж целия пост
# 5
Едни от най-добрите ми ножове са от МЕТРО - Fiskars. На времето струваха около 10 - 20 лева.  Peace
Виж целия пост
# 6
Видях в  МЕТРО, само от "гладките" са, които трябва да се наточват. По мои наблюдения не са толкова добри...
Ще го мисля явно още Sad
Благодаря отново!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия