Какъв подгревател за шишета използвате ?

  • 1 906
  • 38
Здравейте

Използвате ли подгревател за шишета и бурканчета ?

каква марка ?



Виж целия пост
# 1
Мдам, ползвам подгревателя на Чико
Виж целия пост
# 2
Подгрявам в микровълновата печка само.
Виж целия пост
# 3
Подгрявам в микровълновата печка само.

И аз така действах, и все още де затоплям храната и в микровълновата.

То покрай всичките излишни неща, които накупих, оставаше и това да бях си взела.
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам подгревателя на Авент - много съм доволна. Не е скъп, а подгрява много по-ефикасно и безопасно от микровълновата.
Виж целия пост
# 5
Имам на Чико,но не съм го ползвала почти.
Виж целия пост
# 6
Ползвам микровълновата.
Добре,че не взех И това.
Виж целия пост
# 7
И аз съм с микровълнова!Не ми е липсвал подгревател!
Виж целия пост
# 8
Не използвам.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам този на Нук,доволна съм.Много по-безвредно е от микровълновата,а по-бързо от котлона! Peace
Виж целия пост
# 10
Да,използвам подгревател от купичка с топла вода. bowuu,както и микровълнова.Смятам,че някои увреди,работи,необходими за гледането на бебето са ненужни,освен ако нямаш пари,които се чудиш къде да похарчиш.
Виж целия пост
# 11
на авент и мила не е толкова евтин както пишеш.ако за теб 90лв не са нищо за някои маики са много пари.
Виж целия пост
# 12
Не подгрявам АМ и пюретата на сина ми. Давам със стайна температура.

Бебетата нямат претенции за Т на храната си. Всичко е до предпочитания от страна на родителите Peace
Виж целия пост
# 13
За третото си купих на Филипс.С второто нямах,за първото пък да не говорим.Прецених,че е необходим  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също използвам подгревател на Авент и съм много доволна!  Peace

Добре, че го купих още докато бях бременна. Често ми се налага да оставя София на някои, за да ходя на упражнения в университета, съответно трябва да  се размразява кърма, да се притопля кърма - става много лесно и бързо. Понякога и вечер се е случвало да я дохранвам с кърма от шише и пак в критични ситуации подгревателят е вършил добра работа.  Mr. GreenПредполагам, че след време, когато започнем с пюренцата също ще ми е от полза.

Аз не бих използвала МВ за притопляне на храна за бебето. Още си спомням как един приятел ми обясняваше вредното въздействие на микровълновата. Е, не мога да се откажа напълно от нея  Mr. Green , но за сега поне далече от храната на бебето.  Naughty Ако не ти се купува нагревател удачен вариант ми се струва притоплянето в купичка или просто в една тенжерка с вода на котлона.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия