Първи впечатления от Токуда

  • 2 376
  • 27
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/
Виж целия пост
# 1
наложи ни се да ползваме услугите на болницата късно вечерта,
наистина, и аз мога да кажа само хубави думи
Виж целия пост
# 2
Подкрепям с две ръце!!!!!
Виж целия пост
# 3
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/


Болница е устроена много добре. Моето семейство я посещава при здравословен проблем. Всъщност и аз съм решила да раждам второто , живот и здраве, там.

p.s. Ти нали беше мъж (в една друга тема стана на въпрос), и ти ли ще раждаш???  hahaha
Виж целия пост
# 4
Болницата наистина е много хубава. Живеа точно срещу нея и ми е много по-лесно да ходя там на прегледи и точно така правя. До тук съм била на гинеколог, кожен лекар и ортопед. Плюс, че съм водила детето на масаж и гимнастика. Забележки нямам.
Виж целия пост
# 5
И аз съм много доволна и възхитена от болницата.
Водих детето в очната клиника.
Отношението беше рливетливо и приятно.
Чисто и светло.
Само дано да не посещаваме често. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ако трябва да сравнявам с други болници, за базата специално - няма място за сравнение...
За отношението, специално в детското отделение, има какво да се желае. Далеч не всички са нормално учтиви поне, не говоря за мили! Но пълно щастие няма  Wink
Като цяло съм доволна!  Peace
Виж целия пост
# 7
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/


Болница е устроена много добре. Моето семейство я посещава при здравословен проблем. Всъщност и аз съм решила да раждам второто , живот и здраве, там.

p.s. Ти нали беше мъж (в една друга тема стана на въпрос), и ти ли ще раждаш???  hahaha
Ма като съм мъж не може ли да ми дреме къде и как ще се роди детето ми  newsm78
Въобще има известна ревност в сайта, едва ли не е само за жени потребителки. Ако ви е по-удобно възприемайте ме като жена  Shocked И без това моето момиче не пише тука и го дава много спокойна .
Виж целия пост
# 8
О-о-о, ясно е че ще РАЖДАТЕ, после като се роди малчото ще СПИНКАТЕ, АКАТЕ и ще ВИ НИКНАТ зъби. Почваш да усвояваш жаргона!  Grinning
Виж целия пост
# 9
А сега, след тези мили думи, аз да попитам каква е и цената на тази радост? Колко струва раждането или консултацията със специалист (независимо какъв)?
Виж целия пост
# 10
Миналата година по това време съвсем не беше толкова уредено  Naughty , но явно вече са се организирали Peace
За плащане - моя позната роди там - казва, че не са дали и 1 лв  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
А сега, след тези мили думи, аз да попитам каква е и цената на тази радост? Колко струва раждането или консултацията със специалист (независимо какъв)?
Раждане - клинична пътека
Избор на екип - раждане 800 лв
Секцио - 1000 лв.
Вип стая - 80 лв ./ден с интернети, кухненски бокс, плазми и др. простотии,но и нормалните /безплатни/ стаи са много готини
Само че трябва да си отишъл поне веднъж на преглед там преди раждането - за да знаят за какво става дума
Виж целия пост
# 12
Има доста подробни теми в здравния за Токуда. Имаше и снимки от родилното и неонатологията.

Аз родих там. Гласувам с 6 ръце 'ЗА" /моите, на мъжа ми и на дъщеричката ми/.  Peace
Виж целия пост
# 13
Почти се навих да ходя на профилактичен там, още повече, че имам много добри впечатления от едната АГ, преди работеше в нашата поликлиника. Някой знае ли цените за профилактичен преглед и изследвания, примерно?
Цените за раждане изглеждат доста прилични. Като забременея ще го мисля и това, за сега ми трябва профилактичен.
Виж целия пост
# 14
Почти се навих да ходя на профилактичен там, още повече, че имам много добри впечатления от едната АГ, преди работеше в нашата поликлиника. Някой знае ли цените за профилактичен преглед и изследвания, примерно?
Цените за раждане изглеждат доста прилични. Като забременея ще го мисля и това, за сега ми трябва профилактичен.
Казаха ми - преглед - 40 лв
Видеозон - 30 лв - за друго не съм питал, защото ние сме си при друг лекар, който следи бременността
За да родиш там - 1 преглед и 1-2 видеозона - 8-ми и 9-ти месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия