Въпрос за водата

  • 1 184
  • 25
До кога се преварява водата на бебетата? Кога мога да започна да давам купешка изворна вода?
Виж целия пост
# 1
Ами аз вече давам от 1 месец изворна на Девин.
Виж целия пост
# 2
Никога не съм преварявала. Нищо. От първия месец давам изворна, купена. Никакви проблеми  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 И с тази вода да давамАМ, каши и др. без да варя, само със затопляне в микровълновата? Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 4
Преварявах до скоро. От 2 седмици давам Девин-розов етикет без да преварявам, само затоплям.
Виж целия пост
# 5
Преварявах до 1 год.
Виж целия пост
# 6
Преварявах до 1 г. След това започнах да купувам бутилирана.
Виж целия пост
# 7
И с тази вода да давамАМ, каши и др. без да варя, само със затопляне в микровълновата? Благодаря за отговорите!
Да, само затопляш до необходимата за приготвяне температура.
Виж целия пост
# 8
Никога не съм преварявала. Нищо. От първия месец давам изворна, купена. Никакви проблеми  Simple Smile
И аз така правя!Девин изворна-розов етикет! Peace
Виж целия пост
# 9
Преварявах до към 5 - 6 месеца, после минах на изворна.
За в бъдеще мисля само месец - да преварявам и после да мина на изворна.
Виж целия пост
# 10
Още я преварявам.Поне до годинката ще е така.
Виж целия пост
# 11
Преварявах до 1г и 3м,но може и по-рано да се почне с изворната/аз малко се престарах/.
Виж целия пост
# 12
Преварявах до 1 г. След това започнах да купувам бутилирана.
Peace
Виж целия пост
# 13
Все още преварявам, но мисля да го правя още няколко дни / до навършването на 8 мес/. До тогава мисля и да стерилизирам ежедневно. Бебо вече е голям и се надявам да сме по-устойчиви на инфекции. Иска ми се да вярвам, че бутилираните води наистина са това, което пише на етикетите, защото и ние ще преминем на тях.
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия