Средата ни е...

  • 2 627
  • 33
...чужбинска!!!
Интересно ми е какви са приятелите ви в страната, в която живеете newsm78
Уточнявам, нашенци, чижбинци, разни...

Пускам и анкетка...
Виж целия пост
# 1
В интерес на истината повечето са чужденци( не само американци), но имаме и няколко приятелски семейства българи, с които си общуваме. Peace
Виж целия пост
# 2
предимно чужбинска Peace

...
 и семейна Mr. Green
Виж целия пост
# 3
...чужбинска!!!
Интересно ми е какви са приятелите ви в страната, в която живеете newsm78
Уточнявам, нашенци, чижбинци, разни...

Пускам и анкетка...

първа опция, имам по сте4ение на обстоятелствата наоколо няколко смесени двойки
Виж целия пост
# 4
Срещаме се с хора разни Mr. Green Имам си и българска среда, разбира се, но контактуваме с хора, които ни харесват, без значение националността. Пъстричко ми е обкръжението Laughing
Виж целия пост
# 5
Чужбинска.
Виж целия пост
# 6
в къщи сме, но средата е 4ужбинска!
Виж целия пост
# 7
Последна опция.
Виж целия пост
# 8
Първата опция, къде по избор, къде по стечение на обстоятелствата . Peace
Виж целия пост
# 9
Ние се виждаме с различни хора, но все пак повече французи и българи Simple Smile
Аз преди, по време на следването си, имах повече контакти с хора от различни държави, което сега ми липсва  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Чужбинска. Приятелите ми са главно холандци. Нямам приятели българи, но не умишлено, а просто където живея не съм срещнала такива, с които имам сходни интереси, а само това, че са българи не  ги прави автоматично  приятели.
Виж целия пост
# 11
Със всякакви хора си контактуваме. Контактувам и харесвам хората, които ми допадат по виждане за живота, по интереси, а не по националност....
Имам много добри приятели чужбинци, също така и българи.
Виж целия пост
# 12
между другото, според мен въпросът е греШно зададен. може би трябваШе да е "местна" на мястото на "4ужбинска". Щото те хората не са в 4ужбина, ние сме "4ужбинците"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
предимно чужбинска - смес от местни и други чужденци живеещи тук
Българи  - малко но пък супер - в повечето случай
Виж целия пост
# 14
Чужбинска, хомогенна италианска. Не съм виждал ' жив българин' по тези географски ширини аз.
Познавам и една румънка, която работи при нас. С нея си говорим за кисело зеле, пържоли и сърмички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия