Изчезна ни зъбчето!

  • 808
  • 12
Мили мами, случвало ли ви се е нещо подобно? Вчера на нашата дъщеричка за пръв път й проби зъбче - имаше една точка на долния венец от около 2 месеца, и вчера най-сетне проби. Даже около зъбчето венецът беше почервенял леко. Тази сутрин, като се събудихме с таткото искахме да видим зъбчето и установихме, че го няма! Венецът й е абсолютно чист! Сигурни сме, че вчера имаше зъбче.
На някого случвало ли се е нещо подобно?
Благодаря предварително за отговорите, желая на всички весели празници!
Виж целия пост
# 1
Да не празнувате от вчера?  Laughing
Виж целия пост
# 2
Ами сигурно не е било зъб! Друго обяснение нямам... newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами сигурно не е било зъб! Друго обяснение нямам... newsm78
Някоя кистичка, вероятно.
Виж целия пост
# 4
Да не празнувате от вчера?  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А по темата, наистина сигурно не е било зъбче, то не може ей така да изчезне Laughing
Нека скоро ви се появят най- здравите и бели зъбчета Hug
Виж целия пост
# 5
Мдааа, не е било зъбче най-вероятно. Пипнахте ли го или само го видяхте?
Виж целия пост
# 6
Виждаше се, че е пробило, даже се похвалихме на бабите, купихме бяла дрешка...А днес няма нищо. Явно това не се случвало на никой друг, ние направо не можем да повярваме, възможно ли е така да сме се объркали?
Виж целия пост
# 7
Виждаше се, че е пробило.....

Да де- но вие пипнахте ли го всъщност-беше ли твърдо? Наистина може да е било миниатюрна кистичка,която се е спукала.

Не ми се е случвало подобно нещо.
Виж целия пост
# 8
Пипнах те ли го? Иначе може да е било афтичка. Зъбките не изчезват. Според мен не е било зъбче. Желая ви "да се появи" отново, този път наистина и дано да стане безболезнено!
Виж целия пост
# 9
Е, това никак не ми се вярва. Или сте видели някоя троха или нещо друго, или е цепнат венеца, а за момента не се вижда зъба. Най-сигурно се доказва с напипване!   Wink
Виж целия пост
# 10
Педиатърката навремето ми каза - "когато лъжичката тропне". Зъбче не може да изчезне. Ако венеца се е възпалил на мястото и е леко подут, може и да не се вижда зъбчето. Знам ли.
Виж целия пост
# 11
Да не празнувате от вчера?  Laughing
hahaha Joy Joy Joy

Е как ще изчезне newsm78
Сигурно не е било зъбче Thinking
Виж целия пост
# 12
Ако венеца се е възпалил на мястото и е леко подут, може и да не се вижда зъбчето.

Точно така  Peace
Пипнахте ли го дали боцка? Ако е било само бяло - на Тони ми се белят венците, уж че има зъби, цял месец, чак след това пробива  Rolling Eyes
Ако тръкнеш с пръстче по венеца, гладко ли е или има мъничка игличка?
Мойто диване постоянно ме хапеше от много малко бебе, та веднага го разбирах като има някой зъб още току пробил  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия