На кой се падна паричката от питката?

  • 7 629
  • 109
На кой от вашето семейство се падна парата? Нека да се похваля че на мен се падна парата снощи!!!  Grinning Grinning Grinning   
Ако има такава тема моля да ме извините и да я изтриете търсих но не намерих и за това я пуснах.
Виж целия пост
# 1
ние нямахме питка, нямахме късмети, и паричка нямахме.  Confused

иначе когато е имало предни години все на мен се е падала.  bowuu
Виж целия пост
# 2
 Ние слагаме паричка в новогодишната баница с късмети. Снощи, като прочетох колко народ меси питки, питах баща ми- та той каза, че по техния край не се прави на Коледа. Та се успокоих, де Mr. Green Това е малко извън темата, извинявам се.
Виж целия пост
# 3
На мен се падна, а исках да се падне на мъжа ми.

Какво символизира паричката според вас?
Виж целия пост
# 4
Аз до колкото знам На този член от семейството, на когото се падне паричката, през цялата година ще му върви и ще бъде здрав и щастлив.
 
Виж целия пост
# 5
На всички, разделих питката на топки и сложих във всяка паричка и дрян. Може да не е редно, но всички са доволни.
Виж целия пост
# 6
за първи път от мноооооооого години се падна в мен Twisted EvilИ ако това озна4ава да храня семейството и аз да изкарвам парите тази година-направо сме си загинали до един Mr. Green

Ще видим и новогодишната баница какво ще ме посъветва Joy
Виж целия пост
# 7
На баба ми.
Виж целия пост
# 8
Парите на мъжа ми  Sunglasses
Здравето и щастието  на детето  Heart Eyes
Късметът бе у мен  Wink
Виж целия пост
# 9
Майка ми като разчупи питката и тя изпадна в чинията. Embarassed
Виж целия пост
# 10
Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.
Виж целия пост
# 11
 Тази година на мен newsm44 а предните 2 години на малката babydust7
Виж целия пост
# 12
Миналата година се падна на мъжът ми, и тази година пак. Close-mas:
Виж целия пост
# 13
 Ние слагаме 2 парички - голяма и малка. Голямата се падна на баща ми, малката на мен.  Mr. Green
 На нова година правим баница с късмети и там слагаме 2 парички.

Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.
Ако не се падне на никой парата, значи е за къщата и всички от семейството ще благоденстват.  Peace
Виж целия пост
# 14
Снощи паричката се падна на мен! bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия