Подарък на улицата

  • 1 346
  • 13
Днес ми се случи нещо странно и много хубаво. Жена с около 7- годишно дете стояха на улицата, облечени като Снежанка и джудже с подръчни средства и раздаваха подаръци - малки играчки, неумело опаковани с хартия и скоч.  Simple Smile Вероятно бяха решили да раздадат играчките, с които вече не играят. На нас ни се падна симпатична овца, която вика "бее". Малко ме хвана параноята в първия момент и мислех да хвърля пакета направо в коша, но после все пак го отворих. Сега дъщеря ми държи да раздадем и нашите играчки, които вече са ни омръзнали. Simple Smile 
Виж целия пост
# 1
Много добра идея. Бих я приложила във Варна, ако имахме такива играчки.
Виж целия пост
# 2
  Много готино!
Виж целия пост
# 3
Много ми харесва.
Къде се случи това?
Виж целия пост
# 4
Браво за идеята и енергията на тази майка  bouquet
Виж целия пост
# 5
Много хубава идея, само, че моите джуджета трошат всичките си играчки за нула време  Confused
Виж целия пост
# 6
Ако и аз имах играчки бих ги раздала с удоволствие! Е, малко ще ме е срам на пътя.......ама знае ли човек!!! newsm78
Виж целия пост
# 7
Наистина браво! След празниците ще стъкмя чувал със старите играчки на Гергана и право в детската градина. Преди година пак така направих.
Виж целия пост
# 8
Много хубаво,къде се случи?  Grinning
честно казано, мисля че малко хора имат време и нерви Confused затова се кефя  на такива ентусиасти,еееххх,ако поне 1/2 бяхме такива.....колко щеше да е весело   bouquet БРАВО!
Виж целия пост
# 9
Много хубаво,къде се случи?  Grinning
честно казано, мисля че малко хора имат време и нерви Confused затова се кефя  на такива ентусиасти,еееххх,ако поне 1/2 бяхме такива.....колко щеше да е весело   bouquet БРАВО!
« вторник, 25 декември 2007, 23:39 »
Виж целия пост
# 10
Тая тема е като Фенкис  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Тая тема е като Фенкис  Mr. Green
То да е само тая  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Винаги съм искала да разбера как става тоя номер... Отваряш, примерно, страница 43 от Клюкарника и почваш да отговаряш във всички теми, или как?
Виж целия пост
# 13
Драсвам клечката за последно.
Dona, неведоми са пътищата форумни.
Заключ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия