Новогодишен подарък за 15 годишен тинейджър

  • 5 515
  • 8
Моля ви, препоръчайте ми нещо наистина интересно за  50 максимум до 70лв, което да го впечетли и изненадата да бъде голяма.
Виж целия пост
# 1
Ако все още не са му купили последния Хари Потър.
Виж целия пост
# 2
Ако все още не са му купили последния Хари Потър.
А не,не купувай книги. Naughty Нито пъзели,химикалки,моливи,дрехи и ученически пособия. Stop Naughty Stop Момчетата биха се зарадвали на някоя компютърна игра,или на някаква техника,например. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз бих подарила музика /DVD с концерт/ или ръчен часовник с мелодийки и компас.

В никакъв случай нещо свързано със секса /бельо, наръчници или друго подобно/ тази тема е табу за най-близките възрастни, които не могат да се нарекат "френдс" или "пич".
Виж целия пост
# 4
Ролери, кънки за лед, запиши го на курс по алпинизъм , пещери или нещо такова ... билети за концерт за любима група, татуировка , пари му дай .... зависи по какво си пада
Виж целия пост
# 5
Съдейки по големия ми син, който наскоро навърши 13г. и 15-годишния ми племенник - ipod, MP3 или MP4 плеър, хубави слушалки и всякакви други техники и са желан подарък. Но в крайна сметка зависи от интересите на детето.
Успех в избора!
Виж целия пост
# 6
Ами не знам... аз бих се зарадвал на техника или някоя интересна книжка, но аз не съм синът ти. Защо не споделиш интересите му?
Виж целия пост
# 7
а защо не го попиташ, аз се чудих какво да взема на сина и го питах, беше си харесал един парфюм и него му купих, не е изненада но поне е нещо което е искал и е много доволен
Виж целия пост
# 8
Микроскоп или телескоп, ако е любознателен и заинтригуван от света наоколо Wink
Моята племенница /12 год/ изпадна в див възторг от микроскопа, който й подарихме, а за 70 лева може да се купи наистина добър такъв Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия