колко продължи бебеправенето ви?:)))

  • 13 042
  • 346
мили мамчета,след като решихте,че вече сте готови за бебче и започнахте с опитите, колко време ви беше нужно,за да забременеете,тоест колко дълго чакахте двете чертички???
Виж целия пост
# 1
desinkata_85 , това при всеки е различно, дори и да си здрава. Аз чаках цели три години първия път, а сега се надявам само на чудеса след поставената ми диагноза - запушени тръби.
Желая при теб всичко да е наред и въобще да не чакаш дълго! Успех в бебеправенето! Hug
Виж целия пост
# 2
около 2 години и накрая стана като не мерих температури и не се вторачвах цикъла си.имаше седмица на сватби и бурни купони с много алкохол и точно тогава е станало.явно е трябвало да сменим гравитацията Wink
успех Hug
Виж целия пост
# 3
Първото стана от РАЗ, за второ ипитваме вече почти година и още няма резултат ........
Виж целия пост
# 4
Единият път чаках месец.
Вторият - четири месеца.
Бременностите ми не бяха успешни, така че скоро пак съм на фронта и се надявам да не чакам дълго  Praynig
Виж целия пост
# 5
Две години.
Виж целия пост
# 6
И при нас бяха почти две години!
Виж целия пост
# 7
2 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 8
При нас от първия опит! Благодаря на Господ!!!
Виж целия пост
# 9
Първият път не беше планувано.Вторият все се канехме но така и не сме правили нищо сериозно ( в смиисъл не сме си казвали хайде ще правим бебе, просто вече си бяхме казали, че искаме второ) и то стана
Виж целия пост
# 10
Ние започнахме преди година и половина. Струва ми се, че беше толкова отдавна, а времето минава неусетно. Просто така: както си броиш седмиците, после месеците и изведнъж стават години. Но не спирам да мисля за това. И един ден ще успеем. Всички.
Виж целия пост
# 11
Започнахме с опитите и след 10 м. имаше резултат.
Виж целия пост
# 12
първият път- 2 месеца. вторият- към 30 минути  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
при нас продължи 3 години и половина, но благодаря на бога - случи се
Виж целия пост
# 14
Почти три години  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия