Първите зъбчета

  • 531
  • 8
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?
Виж целия пост
# 1
 И аз ги забелязах когато бяха по-навътре, това беше мисля на 16.12.07. Сега за вече порастнали до половината.
Виж целия пост
# 2
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?

при мен и при двете деца беше така, не се притеснявай после си намират правилното място. поне при нас стана така
Виж целия пост
# 3
Наместват се зъбчетата.
Виж целия пост
# 4
Наместват се като пораснат.
Виж целия пост
# 5
Ще се наместят....
....а за това, кога ще избият следващите,
мога да ти Фърля един боб Hug Laughing
Виж целия пост
# 6
                      ЧЕСТИТО ВИ ПЪРВО ЗЪБЧЕ!!!При нас на 5м. беше първото, на 6м. второто, а на 1г и 7м си ги имахме всичките..племеника ми обаче, вече е на 7м. и няма нито един..не се притеснявай всичко е ок, само ако имаш, си подготви чесалки.. Joy tooth  grinning012
Виж целия пост
# 7
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?

Ще се наместят, нашите бяха ужасно криви, но сега всичко е наред. За колко време ще израстнат целите не знам, при нас все още растат, защото доста се уголемиха напоследък, а избиха на 6-7 месеца.
Виж целия пост
# 8
Ще се наместят....
....а за това, кога ще избият следващите,
мога да ти Фърля един боб Hug Laughing

Не се хаби да ми Фърляш боб, защото не питам кога ще избият следващите, а за колко време израства самото зъбче Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия