хълцането

  • 1 184
  • 25
как се справяте с хълцането
Виж целия пост
# 1
По-принцип си минава  само,иначе му давам да суче и спира веднага.При бебоците е често явление.
Виж целия пост
# 2
ами като беше малка много хълацаше и не и минаваше от нищо. Даже започваше да плаче, толкова я дразнеше това хълцане. А имаше дни, в които хълцаше по половин час по няколко пъти на ден. Sad
Виж целия пост
# 3
С моето, или на децата? Нищо не правя. Чакам само да си отмине.
Виж целия пост
# 4
чувала съм, че сукането/ даването на шише помагало... макар, че при нас няма никакъв ефект Crossing Arms
и ние много хълцукаме  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Още и още дори да дам на Алекс вода не помага. Трябва да се нахълца поне 10 минути, за да има ефект Laughing
Виж целия пост
# 6
Никак,оставям я да си хълца.Една педи в МД ми обясни,че при кърмените бебета хълцането се дължи на факта,че рядко се случва да захапят зърното и да сучат без да го изпускат докато се няхранят.Обикновено им пада от устата многократно.
Виж целия пост
# 7
И аз чакам да си похълца и когато почва да реве от раздразнение й давам вода , иначе не я иска .
Но не винаги помага, общо взето се мъчим Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Сега се сещам, че допреди 4-5 месеца Алекс като хълцаше /да, тогава хълцаше доста/ дори водичката не му помагаше. А освен това точно когато хълцаше почти винаги отказваше да пие. Сега пие и му помага.
Виж целия пост
# 9
бързо пиене на водичка и спира(ако е жаден)
иначе караме с часове така
Виж целия пост
# 10
Давам вода и понеже той мрази, леко се задавя от нея и хълцането спира. Звучи смешно, но е факт.
Виж целия пост
# 11
Оставям я да се нахълца. Понякога като почне пак да суче и спира да хълца.
Виж целия пост
# 12
Оставяла сым го да си хылца. Виждам, че бебето ти е мыничко, аз на тази вызраст още не давах вода и така или иначе го чаках само да си спре, след 7 месец като пропи вода му давах.
Виж целия пост
# 13
Никак. В първите няколко месеца от живота си, хълцаше по  40 мин  Shocked
Виж целия пост
# 14
Предлагам цица  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия