буца в гърлото

  • 3 566
  • 3
Момичета, кажете какво може да е това чудо. От време на време ми се появява нещо като буца в гърлото , такова чувство. Адски дразнещо е не ме боли, но ми прави  впечатление, че като се оригна ( извинявам се за израза ) ми минава, но за момент и после пак. Ям си спокойно не ми е трудно да преглъщам. Обаче носа ми почти постоянно е запушен, мисля 4е имам няккава алергия, щото хрема нямам, но запушване да. Страх ме е какво може да е това чудо, никодосега неми случвало подобно нещо. Четох че при проблеми с щитовидната жлеза, се появвява този симптом, но там има и други симптоми, които аз нямам. Моля споделете вашето мнение. Някой имал ли е подобне проблме и как го е решил. Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1
Буцата кога се появява? Попринцип така без причина или когато си подложена на стрес, уплах, емоции и т.н.
Виж целия пост
# 2
Буцата се появява различно, но като че ли повечето пъти след като се нахраня и то няколко 4аса след това, нопонякога и веднагла след яден, вярно че наскор бях подложен на голям стрес, ина4е не ме боли ни6то друго нито стомах, нито корем апетит имам. Тази сутрин като станах например, я няма6е след това закусих и два 4ас аслед това се появи, Много странна работа. Кара ме да се оригвам , и като стане това малко олеква и после пак.
Виж целия пост
# 3
Направи си изследване на щитовидната жлеза....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия