Банички рулца

  • 3 119
  • 29
Банички рулца
Лесни,бързи и много вкусни!



продукти:
0,300 л. газирана вода
20 гр. мая
1 щипка сол,1 щипка захар
300 гр. сирене
2 яйца
масло
брашно

приготовление:От газираната вода,маята,щипка захар ,щипка сол и брашно замсваме средно твърдо тесто .Оставяме го на топличко да втаса за 20 минути.Премесваме тестото и го разделяме на две.Всяка част разточваме и намазваме с разтопено масло.Сиренето натрошаваме и разбъркваме с яйцата.Намазваме корите с тази смес и навиваме на руло.Режем на парчета,дълги 3-4 см.Нареждаме ги в тавичка с отрязаната част нагоре.Оставяме ги да втасат още 20 мин. и печемв по-силна фурна до зачервяване.



Виж целия пост
# 1
Благодаря за рецептата!Страхотно изглеждат !Ще се пробват задължително!  bouquet
Виж целия пост
# 2
утре ще ги пробвам,задължително,много благодаря,и ако имам проблеми,ще те питам!!!  chef
Виж целия пост
# 3
Габи както винаги пускаш страхотни неща  Heart Eyes
Изглеждат супер на снимката и сигурно в действителност са много вкусни  Peace
Виж целия пост
# 4
Gaby, изглеждат много вкусни. Баба ми ми даде съ6тата рецепта, но само 4е от това тесто се прави питка слънце, но не6то на мен не ми излезе, стана една твърда. Къде може да съм объркала?
Виж целия пост
# 5
И аз ще ги правя днес,че имам пил.супичка,спагети и с рулцата само ще допълня вечерята.Ще докладвам после.
Виж целия пост
# 6
Ммм, вкусно! Май ще се пробва още днес.
Виж целия пост
# 7
Мерси , ще пробвам рецептата скоро  bouquet
Виж целия пост
# 8
Габи, страшно апетитни изглеждат. И тъй като с "Рулото Алисия" обрах овациите на гостите ми още утре ще спретна тези банички за мъжът и детенцето. Мерси!
Само да уточня 20 гр мая е жива,  предполагам  или 1/2 пакетче суха?
Виж целия пост
# 9
Моите са в печката вече!!!Ееееи сегичка ще ви се похваля как сам се справила.  chef
Пресин,аз ги направих с 20 гр. жива мая! newsm78
Виж целия пост
# 10
Моите са в печката вече!!!Ееееи сегичка ще ви се похваля как сам се справила.  chef
Пресин,аз ги направих с 20 гр. жива мая! newsm78

Предположих аз, ама да си попитам. Мерси за отговорът! И чакаме снимки и отзиви!
Виж целия пост
# 11

Супер са,станаха нещо средно между банички и тутманичета,ама много меки и вкусни!
А и не са трудни,Габи много добре ги е кръстила-бързи,лесни и вкусни  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Страхотни са! Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви ,момичета!   bouquet
Тонита12,браво!Чудесни са!  bouquet
 Hug Янита,не знам къде може да си сбъркала  при питката...може да е от брашното,маята,може да е от месенето...мисля,че тези продукти не са достатъчни за направа на питка...
 Hug Пресин и аз ги правих с 20 гр./половин пакетче жива мая/


Виж целия пост
# 14
Габи, станаха много вкусни. Нещо на вид не ги докарах и затова няма да ги снимам, но иначе на вкус са страхотни. Пак благодаря за рецептата!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия