malko pomo6t

  • 1 998
  • 19
Предварително да се извиня за латиницата, но имам малко проблеми Simple Smile с компютъра. Simple Smile

Предстои ми Голямото Събитие пред мнoгoто хора Simple Smile

Но "пленена" от избора на рокля, най-накрая се спрях на къса такава...
И тук ми е въпроса:
С какво мога да си "покрия" краката, че да не си личи колко...естествени са ми...
а не искам да съм с чорапогащник.

видях нещо на "Аvon" -невидим чорапогащник или нещо такова  Rolling Eyes

Tа някоя от вас можe ли да препоръча нещо, мерси предварително.  Grinning
Виж целия пост
# 1
Значи, това мазило на Ейвън хич не е лошо, но незнам точно какви са проблемите ти- целулит, капиляри,т очици, отпусната кожа и т.н. Този крем ги корегира, но лекичко и придава много нежен загар, но например ако имаш повечко капиляри може би ще е добре да го комбинираш с нещо специално за проблема:)И все пак ако роклята позволява може да си купиш един ефектен чоропогащник-сигурна съм че ще изглеждаш добре:)успех:)
Виж целия пост
# 2
Според мен е най-добре да си с чоропогащник телесен цвят.
Виж целия пост
# 3
Grinning
не, нямам кой знае колко фрапиращи дефекти по краката Simple Smile
просто съм с по-светличка кожа,
а много неестетично ми селят чисто голите крака Simple Smile
така че се надявам това да помогне,
ако някой друг се сети за подобен вариант, да казва!  Grinning
мерси Wink
Виж целия пост
# 4
Имаш ли някаква специална причина да не носиш чорапогащник?С него краката имат къде къде по-изискан вид.Ако пък си с чорапи ще се чувстваш по-секси.
Виж целия пост
# 5
Определено за официални поводи чорапите или чорапогащника придават една допълнителна изтънченост.
Виж целия пост
# 6
Аз мисля,че чорапи ще е добре,на всичкото отгоре и секси.
Виж целия пост
# 7
Няколко посещения на солариум дали ще свършат работа? Пробвай.
Виж целия пост
# 8
не, с чорапогащниците наистина сме в кървави взаимоотношения...
а и отворените обувки съвсем го изключват..

за солариума ще ми трябват повечко посещения, за който май нямам нужното време  Rolling Eyes  Cry

а от крема на айвън оставят ли такива неприятни петна, както при кремовете за изкуствен загар? сещате се- пръсти, по-тъммни участици...
Виж целия пост
# 9
И аз препоръчвам няколко посещения в солариума,но освен това официална рокля задължително се носи с чорапогащник или чорапи с жартиери примерно Wink.Аз веднъж си поръчах един автобронзант на Ейвън,обаче се намазах 1-2 пъти и го хвърлих,пълен боклук беше-цапаше дрехите,щипеше и стоеше много изкуствено на кожата.Може би от по-скъпите има такива с ефект,но ги пробвай предварително с други дрехи дали цапат,за да не си съсипеш тоалета.
Виж целия пост
# 10
Здравейте,

Кожата на лицето ми е мазна с черни и бели точки. Освен почистване при козметик какво друго може да се направи? Как се поддържа изобщо такава кожа? Дали посещение при дерматолог ще има някакъв ефект?
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Lady Marmalade
И аз препоръчвам няколко посещения в солариума,но освен това официална рокля задължително се носи с чорапогащник или чорапи с жартиери примерно Wink.


Така е, обаче тя казва, че ще бъде с отворени обувки, наистина не върви да сложи чорапи.
Защо не смениш обувките?
А м/у другото има и един такъв крем на Нивеа, който ти прави кожата съвсем леко матова, вмого е хубав!
Виж целия пост
# 12
На мен ми хареса - имах мостра. Издържа докато се измие, не ми изцапа дрехите. Ефектът беше по-добър от този на автобронзат. Може да си го вземеш и да го пробваш предварително! И ... успех на събитието!
Виж целия пост
# 13
Цитат на: semplio4ka
не, с чорапогащниците наистина сме в кървави взаимоотношения...
а и отворените обувки съвсем го изключват..

за солариума ще ми трябват повечко посещения, за който май нямам нужното време  Rolling Eyes  Cry

а от крема на айвън оставят ли такива неприятни петна, както при кремовете за изкуствен загар? сещате се- пръсти, по-тъммни участици...

аз също съм с много светла кожа,но 3 посещения през 1 ден за по 5 мин в солариума ми се отразиха много добре.сега имам приятен златист тен Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Silviya
Цитат на: Lady Marmalade
А м/у другото има и един такъв крем на Нивеа, който ти прави кожата съвсем леко матова, вмого е хубав!

Я!Я кажи още малко за това  Grinning +ценичка, ако се сещаш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия