"Как се запознах с майка ви"

  • 4 238
  • 25
Последната ми зарибявка. Лятото се опитвах да го следя по Нова, но ми беше трудно. Изгледах втори сезон, няма такъв смях просто. Сега тегля трети, но ще трябва да си изтегля неизгледаните серии от 01. сезон. Има ли и други фенове?
Виж целия пост
# 1
Аз, аз  Heart Eyes
точно вчера си дръпнах целия първи сезон (втори и излязлото от трети го имах) от тук:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=28d7f88dc8eb47a0c … a28a6685e315a8c0a
Много ми е любим сериала  Hug
Виж целия пост
# 2
Явно сме само ние! Grinning Мерси за линка за първи сезон, ще трябва и аз да го дръпна, но първо да си поразчистя малко компа. Втори гледа ли го вече? Laughing
Виж целия пост
# 3
А не сте бе.И аз го гледам .Всичко излязло до сега съм го гледала.Много е свежарско сериалчето. Grinning
Виж целия пост
# 4
О и аз съм в кюпа  Hug Обожавам го сериалчето. За мен е най-хубавото нещо, правено след Приятели. Сега чакам с нетърпение новата серия, че много се забавиха нещо. А последния епизод от 3 сезон е с участието на моделите на Виктория'с сикрет - Хайди Клум прави изключително смешно представяне Simple Smile
Виж целия пост
# 5
О и аз съм в кюпа  Hug Обожавам го сериалчето. За мен е най-хубавото нещо, правено след Приятели. ...  Simple Smile

 Wink
Виж целия пост
# 6
И аз, и аз Laughing
Изгледала съм всичко, което е излязло. Сега чакам 12 епизод от 3-ти сезон.
Виж целия пост
# 7
Лелеее, ми аз съм много назад бе!  ooooh! Ама с двете хлапета не ми остава много време да седна да гледам. Я открехнете, в трети сезон не става ли ясно коя е "майка ви"? Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Май ще се зарибя и аз.
Отивам да тегля Hug
Виж целия пост
# 9
И аз, и аз Laughing
Изгледала съм всичко, което е излязло. Сега чакам 12 епизод от 3-ти сезон.
И ние така Peace
Виж целия пост
# 10
Лелеее, ми аз съм много назад бе!  ooooh! Ама с двете хлапета не ми остава много време да седна да гледам. Я открехнете, в трети сезон не става ли ясно коя е "майка ви"? Mr. Green
Не LaughingПоне до 11 серия.Мисля,че  тя е последната излязла.Те вече да вземат да се понапънат да ги довършат ли Mr. Green
Виж целия пост
# 11
  Прочетох ви темата и си изтеглих първи сезон,харесаха ми началото/в процес на гледане съм/.Давайте линк или информация откъде да дръпна другите сезони.Първият го теглих от Арената,а другите??? Мерси предварително!
Виж целия пост
# 12
Аз дръпнах всичко от замундата.
Виж целия пост
# 13
Ехееййй, от кога го изгледахме. Даже вече го бях забравила. Много сладък сериал.
Виж целия пост
# 14
Ехееййй, от кога го изгледахме. Даже вече го бях забравила. Много сладък сериал.

Къде го изгледахте?Трети сезон е още на 11 серия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия