Веднага ли изплака вашето бебче след секциото?

  • 5 750
  • 38
Момичета явно ме тресе предродилна треска защото ще е след няколко дни и искам да попитам дали вашето слънчице изплака веднага?Четох , че при секцио някой бебенца първоначално имат проблем с дишането защото дробчетата им не са изцедени напълно както когато минават през родовите пътища.
Виж целия пост
# 1
Я не си мисли такива неща...
За протокола - веднага изплака, не е имало никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2
Да, веднага. Успех и спокойно   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ти всъщност няма да разбереш това, освен ако лекарите после не ти го кажат.
Не виждаш какво точно става заради преградата и ако има някакъв такъв проблем обикновено лекарите не се шашкат, а действат бързо и мълчаливо.
Но иначе мисля, че да - бебето ми изплака веднага, защото анастезиолога, който седеше до главата ми обяви точно с изплакването часа на раждането.
Не се притеснявай излишно, всичко ще е наред! Peace
Виж целия пост
# 4
олее не се притеснявай за такива неща точно сега мила.Вярно е,при мен беше такъв случая,но всичко е наред!Лекарите са прекрасни!!!Пожелавам ти леко раждане и не мисли за такива неща сега Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ами в интерес на истината аз не я чух да проплаква...може да съм била превъзбудена  newsm78.
Или от приказките на докторите не съм доловила плача...спомням си единствено, че ми я показаха в момента в който я изкараха...беше още на пъпната връв и ми се пулеше  Shocked със сивите очички...кой знае как се е уплашило милото....най-забавното беше е имаше и аки на дупето....и докторите и аз доста се смяхме.
Виж целия пост
# 6
И двете изплакаха няколко секунди след изваждането им.
Виж целия пост
# 7
И двете изплакаха веднага.
Точно в момента, в който лекарката казваше: "Честито, имаш момиченце. Хайде, още едно момиченце!".
При това, моите се родиха в 35 г.с. Нямаха никакви проблеми с дишането. А и при секциото тези проблеми са далеч по-малък процент.
Виж целия пост
# 8
За голямата не мога да кажа, бях с пълна упойка. Но малката изплака веднага, за второто секцио избрах спинална.
Виж целия пост
# 9
Изплака веднага.
Виж целия пост
# 10
Да Peace
Виж целия пост
# 11
Да, веднага изплака и се изпиша върху доктора Crazy
Виж целия пост
# 12
Веднага след като го извадиха проплака. Успех!
Виж целия пост
# 13
Нормално е да има хиляди въпроси в главата ти преди големият ден.Но се настрой позитивно!
На въпросът ти -да веднага изплака,не е имала дихателни проблеми.Раждах със спинална упойка.
Виж целия пост
# 14
Веднага е изплакал,аз за съжаление не съм го чула но таткото беше отвън и помни този прекрасен миг и все ми го разказва!Леко раждане! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия