Rimmel

  • 12 476
  • 45
Уважаеми момичета, моля да споделите впечатления ако сте ползвали козметика с марката Rimmel. Аз съм доволна от лаковете, но особено ме интересува фон- дьо- тена със светлоотразяващи частици.
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за Rimmel Recover, като цяло ми харесва леко блести, но не е много покривен
Виж целия пост
# 2
Имах една спирала на Римел, само веднъж я ползвах, не съм доволна   bouquet
Виж целия пост
# 3
Фон- дьо-тена Rimmel Recover е прекрасен, лек, естествено стои, не е никак скъп. Близък ми е до Happy Light .
Виж целия пост
# 4
За Rimmel Recover не знам, не съм го ползвала, но от фон дьо тена Rimmel Lasting Finish не съм доволна въобще - трудно се нанася и някак неравномерно стои, а и нюансите не са много адаптивни.
Виж целия пост
# 5
молив за устни ползвам-много съм доволна!
Виж целия пост
# 6
Фон- дьо-тена Rimmel Recover е прекрасен, лек, естествено стои, не е никак скъп.
И аз го имам и съм доволна за лятото:)лек е и много приятно блести!
Скоро си купих спирала на Римел по препоръка на продавачката- не съм доволна никак,няма да я ползвам Naughty
Виж целия пост
# 7
На Rimmel съм използвала фон дьо тен за мазна кожа и лак за нокти, който се водеше бързосъхнещ - и от двата продукта не съм доволна. От фон дьо  тена кожата лъсваше отвратително, а лакът наистина съхнеше бързо, но изкарваше на ноктите ми най-много 2-3 дена. Очаквах повече!
Виж целия пост
# 8
Имах спирала за удължаване. Не е нищо особено, но на тази цена Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм Full Volume Liquid Lipstick на Rimmel - харесва ми
Виж целия пост
# 10
Имах спирала на Римел, за дълги мигли с извита четчица - доволна бях.

А какъв е този ФДТ с блясък, пуснете му една снимчица, че точно си търся някакъв  Praynig И каква му е цената?
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм техни пудра, фон дьо тен и лак за нокти. Не съм доволна от нито един от трите продукта.
Виж целия пост
# 12
Аз използвах спирала на Римел преди 3-4години и бях доволна.
Виж целия пост
# 13
Имах един гланц наскоро...няма равен...
Виж целия пост
# 14
Цената беше около 14 лв!

http://www.rimmellondon.com/US/products/face/product.aspx?id=241
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия