как мога да изпратя кученце от София до Варна?

  • 651
  • 4
Момичета, давайте идеи. Имаме си едно кученце, което трябва да изпратя на едно много симпатично семейство от Варна. Питах в Еконт, Спиди и пощата и бяха категорични, че не предлагат подобно нещо. По автобус не мога да го изпратя, защото все пак е мъничко и ме е малко страх, питах и в зоомагазините ако имат транспорт за техните си кучовци до там, но ме гледаха като изкопаемо и въобще не знаеха за какво става въпрос. Дайте идеи, моля ви!
Виж целия пост
# 1
Просто по някой твой познат, който пътува, иначе не знам кой ще се съгласи. Или някой от форума, ако прочете темата ти и има път в тази посока. Аз лично ако, имах път, бих го занесла. Дано успееш да го транспортираш. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
ох дано... иначе съм питала кой ли не... една мама ми писа за още един вариант много благодаря! ще опитам и него
Виж целия пост
# 3
Просто по някой твой познат, който пътува, иначе не знам кой ще се съгласи. Или някой от форума, ако прочете темата ти и има път в тази посока. Аз лично ако, имах път, бих го занесла. Дано успееш да го транспортираш. Simple Smile

Няма друг начин  Hug
Виж целия пост
# 4
До кога е срока за изпращане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия