Бамбукови подложки за храна

  • 6 186
  • 22
Ползва ли някой бамбуковите подложки за храна и доволен ли е от тях. Аз ползвам покривка и върху нея слагам от  тези пласмасови подложки тъй като лесно се мият от лютеница , течен шоколад  и други оцветяващи,  а децата ми много цапат   chef. Но бамбуковите подложки са много елегантни  и стоят много красиво на масата  и затова се замислих да взема ....но пък лесно ли се почистват могат ли да се мият от кетчуп, майонеза, шоколад  без да остават петна по тях разбира се ...
Виж целия пост
# 1
Имам такива бамбукови подложки.
Много съм доволна. Практични са, удобни, стоят красиво на масата.

Поливани са с вино, майонеза...Минавам с влажна гъба и са като нови.

Моите са много тъмночервени (почти черно) на цвят с тънки червени пръчици. Когато ги купувах, имаше светлозелени, бежови, кафяви, сини и оранжеви, но тези ми харесаха най-много.  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за мнението Estella значи ще си взема и аз
Виж целия пост
# 3
Ползвам бамбукови подложки от гидини - за чинии и за чаши. Доволна съм, тъй като с тях рядко ми се налага да слагам покривка. Като се замърсят ги изхвърлям, хич не ги мисля.
Виж целия пост
# 4
Имам такива бамбукови подложки.
Много съм доволна. Практични са, удобни, стоят красиво на масата.

Поливани са с вино, майонеза...Минавам с влажна гъба и са като нови.

Моите са много тъмночервени (почти черно) на цвят с тънки червени пръчици. Когато ги купувах, имаше светлозелени, бежови, кафяви, сини и оранжеви, но тези ми харесаха най-много.  Peace


Ти ме разби! Наистина ли толкова лесно се чистят? Аз се тюхках какво ще ги правя като се изцапат...
Виж целия пост
# 5
Ми досега съм разливала вино и майонеза само.
Виното го избърсах с мокра гъба и не се вижда нищо, но моите подложки са тъмни на цвят. Майонезата с малко веро и нямаше и помен от нея.

Мисля, че няма да има проблем дори да си ги пера с четка и някакъв препарат Peace
Виж целия пост
# 6
Не съм виждала, не можах да намеря и снимки
Виж целия пост
# 7
Да, аз също съм ползвала и се поддържат не по трудно от другите. Мият се с гъбичката и веро. Пък като се захабят съвсем .....хвърляш.
Виж целия пост
# 8
Не съм виждала, не можах да намеря и снимки

ето:













http://www.kasbahouse.com/images/90-0201.jpg
Виж целия пост
# 9
И според мен са много практични тези подложки-имах преди и много лесно се поддържат, а и не са скъпи-като се развалят просто ги хвърляш и купуваш нови. Има в ярки цветове, с които направо ти светва масата
Виж целия пост
# 10
 Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И аз съм им хвърлила око, но ми изглеждат чупливи  Thinking Колко им е средното време на живот? Не че са много скъпи, но аз харесах 3 цвята и мислех да си взема. Има ли значение какъв е бамбука и каква му е цената? Щото има бамбукови постелки от по 2-3лв и такива от 15-20лв  newsm78
Виж целия пост
# 12
Не са толкова чупливи. В много страни бамбукът се използва в строенето на къщи, дори над водата.

Аз си взех от евтините и съм много доволна. Гледах и от по-скъпите, но не ми харесаха разцветките. Бяха все светли, а на мен по-тъмното ми изглежда по-красиво Peace
Виж целия пост
# 13
Не са толкова чупливи. В много страни бамбукът се използва в строенето на къщи, дори над водата.

Аз си взех от евтините и съм много доволна. Гледах и от по-скъпите, но не ми харесаха разцветките. Бяха все светли, а на мен по-тъмното ми изглежда по-красиво Peace

Ама и аз съм един Плюшкин, ще кажеш, че мнооого пари струват  hahaha Ще си взема и аз от по-евтините на първо време и ако съм доволна може да си взема и от по-скъпите  Laughing
Виж целия пост
# 14
От години ползваме такива. Имам в най-различни цветове, сменям си ги според настроението и сезона - пролетно време - зелени, оранжеви, сега са по-тъмни...
Много са красиви и си харесвам масата с тях. Практични са. Мия ги под течаща вода, след известно време поизбледняват, но нищо, купувам нови.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия