Свети лампичката в хладилника

  • 3 619
  • 14
нон стоп. Някой да е имал подобен проблем. Хладилникът е в гаранция, обаче се чудя как точно ще установят тоз проблем и как ще го отстранят.
Забелязахме го през нощта - личеше си една светла ивица на вратата.
Много лесно мога да отвия крушката и да не ми топли вътре, но далеч по-удобно е като е осветено.
Виж целия пост
# 1
Щом е в гаранция - техен проблем, не е отстранене повредата като отвъртиш крушката, а и защо е нужно, да се оправят длъжни са Naughty
Виж целия пост
# 2
Сигурни ли сте, че вратата е била хубаво затворена? Мисля, че когато е правилно затворена вратата и да свети лампата няма как да я видите (все пак има уплатнения и т.н.). И точно защото е била недобре затворена вратичката е светело вътре.
Виж целия пост
# 3
... когато е правилно затворена вратата и да свети лампата няма как да я видите ...
Напълно съгласна  Peace
Но дори и да има проблем в действителност ,ще го открият така както вие сте го открили - ще види светлината  Wink
Виж целия пост
# 4
Сигурни ли сте, че вратата е била хубаво затворена? Мисля, че когато е правилно затворена вратата и да свети лампата няма как да я видите (все пак има уплатнения и т.н.). И точно защото е била недобре затворена вратичката е светело вътре.

Абсолютно точно. Или не сте затворили добре вратата, или има проблем с уплътненията. Пробвайте пак, като натиснете добре. Ако пак прозира светлина, със сигурност сте за техник, но по проблемите на уплътненията, а не на лампата.
Виж целия пост
# 5
Когато натиснеш на ръка копчето, спира ли да свети?
Виж целия пост
# 6
При някои модели хладилници е нормално да свети лампичката непрекъснато, това е допълнителна зимна функция, когато уреда е в студено помещение.
Виж целия пост
# 7
когато е правилно затворена вратата и да свети лампата няма как да я видите
и на мен така ми се струва Thinking
Виж целия пост
# 8
Когато натиснеш на ръка копчето, спира ли да свети?
И аз това мислех да предложа, пробвай дали се гаси лампата, като натиснеш копчето! Поне да се изясни къде е проблемът - в самата лампа или нещо в затварянето...
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за съветите.

Значи може да имаме и проблем с уплътнението, защото като натисна вратата на хладилника най-горе лампичката спира за свети. Но не знам дали по-късно не започва пак да свети. В същото време прави страхотен вакуум и не може да се отвори, което ако не уплътнява добре може би не би трябвало да се получава.

Като натисна копчето за лампичката лампичката си изгасва.

Ние видяхме проблема, защото ивицата се вижда само, когато е много тъмно и очите ти са свикнали с тъмнината - примерно при нощно ровене в хладилника Mr. Green През деня е малко трудно да се забележи, поне според мен.

Виж целия пост
# 10
Не е нормално да свети- само ви хаби тока.
Сигурно трябва леко да се премести вратата.
Виж целия пост
# 11
проверете да ли е нивелиран добре хладилника.
Виж целия пост
# 12
Благодаря за последния съвет, както и за всички останали, ще проверя дали е нивелиран.
И ще взема да им звънна, да се оправят техниците.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за последния съвет, както и за всички останали, ще проверя дали е нивелиран.
И ще взема да им звънна, да се оправят техниците.


сложи една тава отгоре и налей вода. ще се види да ли е наклонен.
Виж целия пост
# 14

И ще взема да им звънна, да се оправят техниците.
Peaceнай-добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия