Май ще ставам маминка!!!

  • 3 441
  • 45
Здравейте маминки! Ако не е лоша шега на съдбата и аз май ще се присъединя към вас. Направо ме е страх да се радвам. Миналата година бе изключително лоша за мен. Една грешна операция (апандисит), повторна ( камъни в жлъчката ), съмнения за Диабет II тип, установена поликистоза. Прогнозите на лекарите бяха от трудна бременност до невъзможна. Близо 10 години бях на Диане.
След като цяла година висях по кабинети (имах увеличен пролактин и ходих на магнитно ядрен резонанс) реших да спра да мисля за това. Не бях пробвала да забременявам. През последните месеци връзката с новия ми приятел стана стабилна и решихме да се пробваме. Спрях противозачатъчните Ноември. Междувременно правих 10 дневна диета на чай. Като ми закъсня този месец реших, че може да е заради спирането на Диането или глада но тази сутрин теста, макар и бледо показа две чертички!!! Още не смея да се радвам. Не съм му казала на любимия. Мисля да направя втори тест, за да съм сигурна. Знам, че после ще полудея от страх, защото от операциите (плюс една в ранна детска възраст – перотонит) ще има доста сраствания. Хваща ме паника. Стискайте палци и втория тест да е положителен и всичко да е наред.
П.С. Тази година от късметите на двама ни се падна бебе. Това все трябва да е знак.
Виж целия пост
# 1
Тихичко честито, chivas  smile3525  Двете черти са си две черти  smile3521 Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Виж целия пост
# 2
Честито   bouquet и ще стискам много силно палци Hug
Виж целия пост
# 3
ЧЕСТИТО!!!  bouquet
Щастливи 9 месеца! Hug
Виж целия пост
# 4
Едно честито и от мен , безпроблемно бременеене  Hug
Виж целия пост
# 5
Много благодаря за подкрепата! Ще пиша утре, когато направя още един тест и съм сигурна, че е положителен.
И на вас пожелавам успешна нова година, много радости с вашите палавници. На онези, които мечтаят за рожби да успеят през тази година и скоро да се виждаме по сбирки.
Ако се окаже истина ще ви тормозя много с въпроси да знаете.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Тихичко честито, chivas и от мен
  bouquet
Лека бременност
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН ЛЕКА И БЕЗ ПРОБЛЕМНА Peace  bouquet Hug
Виж целия пост
# 8
Честито миличка  bouquet
Ще чакаме пак включване Praynig
Виж целия пост
# 9
Честито, чивас, лека и безаварийна бременност, мила!   bouquet
Стискам палци всичко да е наред и след 9 месеца да се радваш на най-сладкото и здраво бебче!  Hug
Виж целия пост
# 10
Честито, дано нямаш повече проблеми   bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито  bouquet и лека бременност и на финала най-сладкото бебче Peace
Виж целия пост
# 12
Честито, дано нямаш повече проблеми   
PeaceОт тук насетне само радост ти желая!
Виж целия пост
# 13
И аз към честитките ще се присъединя, лека и безпроблемна, много усмивки и пухкав бебчо накрая! Hug
Виж целия пост
# 14
Стискам палци и утре тестечето да е положително с още по-наситена втора чертичка Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия