пак за сребърната вода

  • 619
  • 8
Моля споделете-полза вреда 
Виж целия пост
# 1
вреда няма,полза също  Grinning /шегувам се/-не очаквай чудеса... но може да пробваш
Виж целия пост
# 2
чудеса не очаквам но искам да минат тези сополи да се задържи с отпушен нос поне 15-20 дни,че като започнат да се точат едни хреми минават 3 седмици преди да се пооправи(за напълно излекуване вече мога да си мечтая).Тая надежда че лятото ще е по-добре
Виж целия пост
# 3
и моята дъщеря е така-след три седмици хрема се оправи и днес тръгна на градина-чакам след седмица пак да хремяса.аз лично ползвах капки от прополис и само ако е запушен носа слагам ксилометазолин.това слагам в началото и после преставам да я тъпча с капки.изпробвала съм доста неща-и сребърната вода и бабини рецепти и за себе си установих,че няма смисъл.само сутрин и давам една лъжица мед,лимони и орехи/смлени с малко пчелен прашец/.пробвай все пак водата-има доволни майки.можеш да промиваш нослето с нея...
Виж целия пост
# 4
Първият път беше миналата година,когато я дадох за пръв път и останах доволна(може би бях много положително настроена),но след това ефект-никакъв! #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Преди 2 години бях купила, но кой знае каква полза не видях. Една колежка ми каза, че си мажела ноздрите отвътре с вазелин. Така вирусите не можели да се загнездят и згивали без да причинят неприятности, но аз лично не съм го пробвала още. Мисля да си купя и да пробвам.
Виж целия пост
# 6
Цитат
Една колежка ми каза, че си мажела ноздрите отвътре с вазелин
аз пък четох,че ноздрите се мажат с чесън,но не вярвам някой да го прави...  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Вече няколко пъти сребърната вода спасява малката от хрема.Незнам дали е съвпадение,но винаги след употребата й се оправя.Последният път беше с хрема на алергична основа(Яде вафли Боровец с фъстъци) и след 3 накапвания хремата изчезна
Виж целия пост
# 8
Не бях чувала за алергичен ринит от вафли. newsm78  На Марти също е помагала сребърната вода, но ако е нещо леко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия