Лазерно заличаване на стрии в Борекс?

  • 13 818
  • 15
Мили момичета  Hug

Моля да споделите с мен, ако сте ходили на процедура в Борекс за заличаване на стрии с лазер  Rolling Eyes - имаше ли ефект, доволни ли сте и т.н. Накратко - заслужава ли си подобна инвестиция  ooooh!

Ако пък сте открили друг медицински център или козметика, които са ефективни за стрии - моляяяяяяяяя споделете  Hug

Благодарско   bouquet
Виж целия пост
# 1
Помоли да ти преместят темата в "Красива мама"там ще получиш по-вече информация Peace
Виж целия пост
# 2
Аз ходих сега ще те разочаровам  Laughing само на консултация при дерматолог там. Трябваше да спра да кърмя за да започнат да ме обработват  Mr. Green. Е сега спрях но чакам финансиране от НОИ и тогава ще отида. Поне корема малко да пооправя  Wink
Виж целия пост
# 3
kalaka, и аз бях на "консултация" там, да ти кажа не разбрах какво значи точно тая консултация и защо ми взеха 20 лв. за нея, при положение, че си беше само рекламно обяснение какви са процедурите  newsm78 това малко ме разочарова  Sick при теб така ли беше?
 Hug
Виж целия пост
# 4
Ох мили мами! Въобще не се вързвайте на каквито и да е обещания за лечение на стриите! Преди години имах възможност да разговарям с един от най-добрите бразилски пластични хирурзи за темата стрии та той ми каза че няма такова нещо като лечение и премахване. Предполагам , че процедурата в Борекс няма да е никак евтина , затова ви го казвам . За съжаление все още не се е намерил ефективен метод за лечение на стриите.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Ох мили мами! Въобще не се вързвайте на каквито и да е обещания за лечение на стриите! Преди години имах възможност да разговарям с един от най-добрите бразилски пластични хирурзи за темата стрии та той ми каза че няма такова нещо като лечение и премахване. Предполагам , че процедурата в Борекс няма да е никак евтина , затова ви го казвам . За съжаление все още не се е намерил ефективен метод за лечение на стриите.   Rolling Eyes

Не,не си съвсем права. Стриите, които са прясно образуван са червено-лилави на цвят и могат да се заличат успешно. Зарасналите вече стрии, които стават бели не могат да се лекуват по ниакакъв друг начин освен оперативно.

Преди година и пловина получих 7-8 стрии от напълняване, но бяха доста големи и ужасно ме дразнеха Cry ....Ходих на 2 цикъла от фототерапии и след това на 6 процедури дермоабразио за стрии и всичко се заличи...ужасно съм доволна. Малко бавно е, но пък си заслужава резултата...бях убедена че почти нищо няма да стане...но нали знаеш надеждата умира последна. Ох, сега съм в деветия месец и нямам нито една, което е много странно и дано така да си остана Praynig

Според това което знам - третирането с лазер е доста болезнено и опасно...особено ако не се извършва от добър специалист...може да се получат изгаряния. А за Борекс личното ми мнение е, че имат шокиращо отношение към клиентите, а и цените им са  Shocked

Там където ходих ми правиха и безплатна консултация и картон за следене на резултатите. Трябва да потърся координатите и ако искаш ми пиши на лични да ти ги пусна.
Виж целия пост
# 6
Цитат
Според това което знам - третирането с лазер е доста болезнено

Намен ми казаха че не боли усещало се само едно парене но и да боли ако има резултат пак съм готова да да ми ги махнат. Моите стрии са с голенината на макия ми пръст и са по целия корем а имам и много по дупето, бедрата....... ooooh!
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
 PALECHKA, прочетох това, което си писала за стриите и исках да ти изпратя лично съобщение, но си изчерпала лимита си във входящата кутия, така че не можах. Силно се надявам да прочетеш това, което ти пиша сега тук.
 Ето и текста на личното съобщение, което щях да ти изпратя:
"Zdravei!
Prochetoh vyv foruma, che si imala uspeshno zalichavane na presni strii. Sega sym bremenna v 8-miq mesec i predi mesec - mesec i polovina mi se poqviha strii po korema. Sega prodyljavat da si rastat. Prochetoh, che si hodila na dva tipa lechenie. Na edno i syshto mqsto li bqha i kyde se namira centarat? Vyobshte te molq da mi dadesh vsqkakva informaciq za tova kak da se ottyrva ot tezi ujasni strii.
I CHESTITO BEBCHE! DA TI E JIVO I ZDRAVO! MNOGO DA TE RADVA!!!
S predvaritelni blagodarnosti i pozdravi:
Pavlina Simple Smile"

Ако прочетеш какво съм ти писала може да ми изпратиш лично съобщение или да ми пишеш на buteo_buteo@abv.bg

МОЛЯ ВСИЧКИ, ако някой се е свързал с PALECHKA и тя му е дала координати на мястото, което е посещавала за процедурите, също да се свърже с мен. А ако някой я познава, знае неин e-mail или нещо друго да я извести, че я търся тук. Simple Smile

Благодарско! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 9
За съжаление информацията, която аз мога да дам, не е от лично преживяване, но поне съм виждала резултат от такава процедура. Моя позната ходи на такова нещо 6 месеца след като роди, защото има ужасни стрии по ханша и бедрата-все още ярко червени, с дебелина колкото кутрето. Беше на 3 такива процедури с лазер, каза, че боли ужасно, после на третираните места стават рани, които за няколко дни хващат коричка, но за голямо съжаление, те не изчезват. Аз я видях след третото ходене и по мое мнение даже не са намалели. Общо взето тя се отказа и си остана само с неприятното усещане и доста похарчени пари. Пак казвам, не съм ходила лично, не мога да гарантирам дали с всички ще е така. newsm78
Виж целия пост
# 10
Мая мерси за инфото.Аз лично съм правила фототерапия и усещането е леко затопляне на третираното място.
Това което са правили на твоята позната много ми звучи като лазерен пилинг.Моята дерматоложка ми предложи тази процедура.Даже във вторник имам записан час.Мая ако ти е възможно помоли твойта позната да сподели къде си е правила процедурите.Предварително благодаря
Виж целия пост
# 11
Ще опитам да говоря с нея събота/неделя, за да имам повече инфо до понеделник Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Мерси много  bouquet
Виж целия пост
# 13
Сега да споделя моя опит!
Ходила съм на лазерни процедури за заличаване на стрии, именно в "Борекс". Останах много доволна. Не ме е боляло, както четох по-нагоре, но не е и безболезнено - търпи се, при това трябва да отбележа, че процедурите са правени на гърдите ми! Ранички след това не съм имала, бяха точици от убожданията с лазера, дадоха ми кремче да се мажа и след седмица нямаше и помен от процедурата. Стриите ми бяха пресни, още лилави и незнам дали заради това, но имаше ефект. След 6 месеца трябваше да отида пак, стриите вече бяха бели, но пак имаше полза и напредък. Според дерматолога, който, както споменахте взима 20лв. за консултация, ме увери, че са ми нужни още 2 или 3 процедури. Дано да са прави, но така или иначе ще продължавам докато постигна желаният резулат!  Peace
Виж целия пост
# 14
Евето след колко време видя ефекта от процедурите?Поздрави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия