малко бебе проплаква в съня си, защо ?????

  • 6 939
  • 23
бебчето ми от няколко дни вечер уж е дълбоко заспала, спокойна е и изведнъж изплаква едно жааално жално, сякаш е уплашена или е сънувала нещо лошо, как мислите какво може да е ?? Като я погаля и цункам се успокоява, дали има защо да се притеснявам ?
Виж целия пост
# 1
Едва ли е нещо сериозно,щом като я погалиш и заспива.Не се притеснявай,сигурно сънува нещо... Hug
Виж целия пост
# 2
Сънува миличкото, не се притеснявай!
Моят син като писна за първи път така от кошмар, направо ме залепи на тавана!
После се научих да различавам този вид плач от сън и не е толкова стряскащо.
Гушкай си я и си я милвай, бързо се успокояват и пак заспиват!  Hug
Виж целия пост
# 3
И моята бебка така плачка.Даже някой път и подскача,но като я гушна и се успокоява.
Виж целия пост
# 4
И моята бебка така плачка.Даже някой път и подскача,но като я гушна и се успокоява.

 Peace
Виж целия пост
# 5
И моето бебче плаче понякога на сън. Предполагам, че сънува нещо, но едно такова жално и провлачено проплаква baby_neutral
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че е нещо тревожно.
Скоро ще започне да се смее с глас в сънят си Grinning
Виж целия пост
# 7
Сън, колики, зъбки, добре че не се събужда  Peace
Виж целия пост
# 8
Може да я боли коремчето - колики, бебтата също така много сънуват.
Ако това ще те успокои - и по - големите дечица проплакават насън, при нас се случва почти всяка нощ. Също така се е случвало да се смеее на глас насън. Grinning
Виж целия пост
# 9
Няма нищо притеснително.И двете ми дъщери така са  били.Най-вероятно сънуват изживяват някакви емоции.Мария скимтеше като кученце/и сега на сън го прави понякога/Щом се успокоява след гушкането всичко е ок!
Виж целия пост
# 10
Бебенцата са много емоционални и плачат и в период на израстване ,на усвояване на ново умение,това ме успокои педито на сина ми.
Виж целия пост
# 11
И мойта бебка е така.Мисля, че сънува нещо.
Виж целия пост
# 12
Да, бебета сънуват и нощем преживяват емоциите от изминалия ден.   bouquet
Виж целия пост
# 13
Толкова много емоции от един напълно нов свят - мозъкът ги преработва и е нормално в първите часове на съня, той да е неспокоен. Аз от плач не съм се притеснявала, но една нощ Радина така започна да се смее на глас, че аз си изкарах акъла, докато отида до леглото и видя какво става. Смя се около 10-тина минути без да се събуди. Приеми плача по същия начин.  Hug
Виж целия пост
# 14
Най-вероятно сънува нещо, четох някъде, че бебетата сънуват много повече от един възрастен човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия