случва ли се при вас?

  • 1 072
  • 24
здравейте!много често вечер като изкъпем малкия и той се нааква Sickта се чудя дали и другите бебета правят така? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Всичко се случва  hahaha Joy
Виж целия пост
# 2
Ахаааа Случвало се е

 hahaha Joy
И не само на мойто дете
Виж целия пост
# 3
О това и е любимото,след като я изчипкаме и тя да си свърши работата на чистичко Peace
Виж целия пост
# 4
Е ти пък,.ами да се о....ш на метеното ,е най-добре.. Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Разбира се
 hahaha
Виж целия пост
# 6
Оооо случвали са ми се и др по интересни неща.....
Виж целия пост
# 7
О да smile3521 А веднъж тъкмо я бях омазала с олио и аз мазна съответно и тя свърши работата на хавлията... и едва я измих, че беше една хлъзгава Laughing
Виж целия пост
# 8
най-любимото ни нещо след баня е да се напишкаме още в хавлията, за акане .. само веднъж ни се е случвало.. но има време.. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
За момента нямаме такова преживяване, но има време Thinking
По едно време обаче овичаше да ни напикава докато го намежем и сложим памперса hahaha
Виж целия пост
# 10
най-любимото ни нещо след баня е да се напишкаме още в хавлията,
и в хавлията и в коритото !!!! Laughing Laughing
Виж целия пост
# 11
Оооо случвали са ми се и др по интересни неща.....

Какви ....  newsm78
Виж целия пост
# 12
ами топлата баня винаги е действала разхлабващо, даже и на възрастен организъм...
аз се сетих сега за една случка- синът ми, тъкмо изкъпан, и баща му го вдигнал пред лицето си и нещо му се лигави. малкият се изпишка с точност в десятката  Mr. Green , а татито се жабури с дезинфектант дъъълго време после....
Виж целия пост
# 13
най-любимото ни нещо след баня е да се напишкаме още в хавлията, за акане .. само веднъж ни се е случвало.. но има време.. Mr. Green
Същата работа Crazy
Виж целия пост
# 14
ех,че забавно става!!!споделете още!!!!! Joy Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия