Запушено носле-хрема или какво???

  • 639
  • 6
Моята дъщеря от една седмица е болна,преминахме от грип на ларингит. Пoизлекува се ,но носа не мога да го отпуша с нищо. Слагам Стеримар,физиологичен разтвор,дърпам с помпичката ,нищо не излиза,слагам и капки Виброцил и нищо не става.Течащи сополки няма. Носът и е сух,но хъркащ и  малката диша само с отворена уста,някак носово.Бебка е на 8 месеца. Докога ще продължава тази хрема?Има ли други начини да  отпуша нослето?Подозирам.че от дишане с уста направи ларингита.
Виж целия пост
# 1
ами заведи я да и вземат носен секрет. Ако има бактерии да знаете с какво да ги лекувате. Нали въздухът у вас не е много сух?
Виж целия пост
# 2
Аз давам на Ния коризалия /хомеопатични хапченца/, но не знам дали стават за 8м. бебе
Виж целия пост
# 3
И ние от грип преминахме на ларингит,това е основния проблем на моят син-Ларингитите.
Прави пристъпи и мн тежко ги изкарваме.
Сега е на урбазон-таблетки по схема,
Синекод сироп за кашлицата и
КУЗИХРОМ за нослето. Peace
Отпуши се веднага,при положение ,че виброцил слагах и несита и какво ли още не!
Мн съм доволна.
Предната вечер не можа да спи от тази проклета кашлица,но снощи /слава богу/се наспа,
а и днес не кашля така често.
Успех!
Виж целия пост
# 4
моят бебчо на 5м и малко имаше само хрема и почнах с тетрасал (подобно на стеримар ) -1 ден после минах само на виброцил около 5-6 дена, но почна да му тече кръв от нослето, и после купихме нисита мехлем и почнах 2 пъти мехлема и 2 пъти капките виброцил и се оправихме. Остана само малко прохъркване и по кашляне, но сме добре .Доколкото знам една хрема се лекува оклко 7-8 дена.
Най добре е да се отиде на лекар пак...
Виж целия пост
# 5
...на лекар УНГ трябва да се отиде,защото неподходящите капки могат да забавят лечението !
Виж целия пост
# 6
 Защо майките сме по в час от лекарите????Не мога да си обясня как може една майка да знае,че трябва да се вземе секрет от наоса ,а един лекар да си мъллчи по въпроса? Пък като си искаш изследване  накриво гледат,щото видиш ли ние им казваме,че не си разбират от работата? Една седмица обяснявам, че детето не можа да диша спокойно,тя ми обяснява,че щяло да мине. Е, това не са лекари. Как да отида на УНГ,като в целия град няма един свестен? На вас имам повече доверие отколкото на лекари. Момичата,няма оправия.Добре,че сте вие!!!  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия