Продукти на Johnson's baby - ползвали ли сте?

  • 8 282
  • 52
Получх подарък шампоанчето, лосиона и сапун за бебе на  Johnson's baby, но преди време имах позната, която беше сериозно вбесена, бебето й пострадало от продуктите на Johnson, изприщило се цялото и сега не смея да ги ползвам.
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1


 В БГ и Англия се опитах да ги ползвам, все едно ме хващаше краста след това.На детето ми му понасяха добре, до кожа си е.
Виж целия пост
# 2
и аз мисля ,че е до кожа.Имам позната ,на която детето се изрина от тях, а на моето дете нищо му нямаше( слава Богу)
Виж целия пост
# 3
Повечето педиатри препоръчват да не се ползват,защото често правят алергии
Виж целия пост
# 4
По-добре не рискувай с тях. И аз бях получила подарък и Вики се изрина. Единствено останах доволна от шампоана
Виж целия пост
# 5
Ползвам Джонсан олио от раждането на Калоян.
Не се е обривал.
От сапуна обаче му изсъхна кожата и спряхме употребата му.
Виж целия пост
# 6
В началото мажех бебчо след баня с олио "Пенатен", също е производство на Джонсън и стана на огромни червени петна, но някои са доволни, явно си е до дете.
Виж целия пост
# 7
Хич не ги долюбвам.... Cry
Виж целия пост
# 8
Аз съм мазала дъщерята и нямаше проблем.
Виж целия пост
# 9
След като се роди малкия, всичките ми приятели който се сетиха до дойдат ми носеха козметика на  Johnson's. Резултата е 3 шампоана, 2 шишета олио за след баня, едно мляко за след баня, 2 сапуна и 2 крема за подсичане пенатен /той пак е на  Johnson's/. И аз бях чувала, че не са хубави и често се получават алергии от тях, но пробвах и след като видях, че няма проблеми продължавам да ги използвам. При тия количества може и до 1 годинка да изкараме с тая марка  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Да, мазала съм малкия с бебешко олио на Джонсън. Никакви проблеми не е имал.
Виж целия пост
# 11
И аз съм ползвала. Не сме имали проблеми, но аз не съм им особен почитател.
Виж целия пост
# 12
Педиатъра ми каза всичко друго ,но не джонсън и пенатен. newsm78
Виж целия пост
# 13
Значи е въпрос на опит. Хм,  newsm78, не ми се рискува точно сега - предстои ни ваксина, зима е, има вируси, растат зъби...
Да взема аз ли да ги ползвам...или да ги оставя до кофата за боклук навън, някой може да си ги хареса!
Благодаря, момичета, за отговорите!
Виж целия пост
# 14
Откакто се е родил Кристиян сме само на johnson и да ти кажа съм доволна.Особено от шампоана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия