Ще се възстанови ли следобедният сън?

  • 516
  • 6
Здравейте!
Махнахме биберона в събота. Но вече трети ден не успява изобщо да заспи следобеден сън!
Да върна ли биберона? Мога ли да разчитам, че следобедният сън ще се възстанови без него? Или трябва да избирам между биберон и следобеден сън? Това е много труден избор!!!
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Аз не бих му разстройвала съня заради един биберон. Предпочитам детето да си го махне само когато желае. Голямата ми дъщеря заспиваше с биберон до 2г и половина. Малката е на 1г и 7 месеца и постоянно го дъвче защото я мъчат зъбите, така че ще я оставя и тя сама да реши кога да го махне.
Виж целия пост
# 2
Махнахме биберона на 9 месеца и то като видях как изглеждат зъбите на комшийските деца. Имаше три дни рев и сълзи и на четвъртият нещата започнаха да пооправят. При вас може и повече да продължи, но те съветвам да го махнеш и да не се изкушаваш да го даваш повече. А вечер как спи- със или без биберон? Ако е без, просто стисни още малко зъби и изтърпи.
Виж целия пост
# 3
Ще се възстанови сънят - само да се оправи малко времето и да започнат децата да тичат навън... сега просто няма от какво да се уморят достатъчно.
Виж целия пост
# 4
Вечер заспива без биберон много бързо.
Не плаче за биберона, само пита за него.
Но следобеден сън не се получава.
Виж целия пост
# 5
Е, значи най- трудното сте го минали ! Peace
Следобедният сън не е толкова дълбок и ако не се изморява достатъчно през деня, спи още по- леко.
На финала сте, не губи надежда ! newsm10
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти! И аз се притеснявам много за зъбите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия