Можете ли да правите котката?

  • 19 485
  • 102
...в Скайп! Mr. Green
Тази дето се появява до снимката ви като натиснете 3 букви последователно. Crazy Аз вчера се научих и много се кефя - става като натиснеш например А, без да пускаш натискаш С, и после натискаш L без да спираш да натискаш другите.
Принципно май става с всички букви.
 Laughing
Виж целия пост
# 1
В скайп мога да правя много допълнителни неща  Grinning , но котката не  Rolling Eyes
 Joy
Виж целия пост
# 2
къде ги пишеш буквите, на мен не ми се получава  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
хихи, направих си котка Mr. Green Дай някой друг трик.
А отсреща виждат ли ми я?
Виж целия пост
# 4
къде пишете? нищо не се получава!  Confused
Виж целия пост
# 5
в мястото на профила,където може да се напише ли нещо ?????newsm78
И последователността не ми е ясна!Само задържат ли се буквите или постоянно бързо се натискат?На мене си ми излизат буквичките!Няколко пъти ги трих и май ми писна Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Как става? newsm78
Нищо не мога да направя. Cry
Виж целия пост
# 7
И при мен не става. newsm78 Натискам А, задържам и натискам С, държа двете и натискам L.
Виж целия пост
# 8
Казвай си ноу-хауто, Serendipity, не ни мъчи! Naughty
Виж целия пост
# 9
И аз не мога.
Виж целия пост
# 10
Пф, стана. Ама изчезна щом изтрих буквите.
Виж целия пост
# 11
Първо вижте дали сте с новата версия на Скайп! 3.6 е тя.
Освен това не трябва да сте инвизибъл!

Та, котката става когато отворите прозорец за разговор с друг човек и натиснете 3 букви последователно без да пускате предишната, например: aclllllllllllllllllll
Другият човек (ако не е инвизибъл) ще види котката горе вдясно до вашия аватар, а вие ще си я видите долу вдясно пак до вашия аватар! Peace
Виж целия пост
# 12
ааа видяяяях!
Виж целия пост
# 13
то много мижаво туй коте  Joy успях най-после и аз, без малко да не го видя  Laughing
Виж целия пост
# 14
В скайп мога да правя много допълнителни неща  Grinning , но котката не  Rolling Eyes
 Joy

Какви допълнителни неща? Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия