изневяра или греша

  • 4 378
  • 20
 :2gunfire
ох много съм притеснена за6тото не знам какжо става.полу4их някакво стренно бяло те4ение то е като на парцали като кисело мляко със сигорнност е гъби4нна инфекция но не знам от каде слет като правихме секс със мъжът ми тогава го полу4их няма сърбежи незнам какво става.та ние сме женени едва от 3г. възможно ли е наи ло6ото което аз си мисля ИЗНЕВЯРА.много ви моля даиите савет.сас сигорност отивам на лекар но до утре сърцето 6те ми пръсне.
Виж целия пост
# 1
Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.
Виж целия пост
# 2
Успокой се. Не е изневяра.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят. А след половия акт да са се поразмножили, щото им е било хубаво и влажно Wink
Виж целия пост
# 4
Уфффффффффффффф...
Виж целия пост
# 5
Да си пила скоро някакви лекарства ,да си била настинала...................,бялото течение не е непременно свързано с гъбична инфекция.Може да имаш някакво възпаление на половите органи.
Посети гинеколог и не гадай Laughing
А , асоцияцията с изневярата направо ме уби Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Възможно е да си го получила това течение , ако си пила скоро антибиотик , така че  не се притеснявай  Peace
Виж целия пост
# 7
да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик
Виж целия пост
# 8
Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.

 Wink
Виж целия пост
# 9
да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик

Аз антибиотик не съм пила от близо 10 години, но гъбични инфекции имам много често. Такива инфекции се получават от много неща - може да се получат дори от най-обникновен тоалетен сапун. Така, че недей да си измисляш глупости, а най-добре отиди на лекар и го помоли да ти обясни от какво се получават гъбични инфекции.
Виж целия пост
# 10
Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят.
Именно!
Предразполагащи фактори за развитието на гъбично възпаление са: бременност, употреба на широкоспектърни антибиотици, кортикостероиди, имуносупресори, цитостатици, тежки изтощаващи заболявания; хипо- и авитаминози, болести на обмяната (диабет и др.), ползване на бельо от синтетични материали.
А сега се успокой,наспи се хубаво и утре на доктор!  bouquet
Виж целия пост
# 11
преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло
Виж целия пост
# 12
Темата май е за клуб "ДРАМА".
Тук се нарича ДиС  Peace
Виж целия пост
# 13
а,защо всичке сте толкова сигурни ,че е гъбична инфекция Rolling Eyes
Засилено бяло течение не е непременно предизвикано от гъбички.
На авторката и трябва освен гинеколог и психиатър Tired
Виж целия пост
# 14
преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло
Мен колко пъти различни гинеколози са ме убеждавали, че един от двама ни кръшка... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия