Сватба в Пловдив

  • 874
  • 6
Преди малко ми се обади приятелка и ме попита за цените на услугите на Радостни обреди в Пловдив.Аз не помня какви бяха,бихте ли ми опреснили паметта.Помня, че имаше разлика в цените,ако подпишете през седмицата и събота или неделя.Пишите кога се подава декларацията и кога се запазва дата.Приятелката ми е бременна и доколкото разбрах искат да подпишат през март.
Виж целия пост
# 1
Защо не отиде до обредния дом, онзи на Съединение? Там ще й дадат най-точна информация, на място като се пита винаги е най-сигурно.
Виж целия пост
# 2
Защо не отиде до обредния дом, онзи на Съединение? Там ще й дадат най-точна информация, на място като се пита винаги е най-сигурно.
Ние си запазихме дата 3 месеца по-рано.Мисля обаче, че  бременните са с предимство.Цените са различни и зависят от ритуала, който ще си изберат.
Виж целия пост
# 3
Аз за това и питам,нашият го сключихме в събота и платихме 108 лева.Може да има и нови цени, не знам.Май най-добре е да пита лично.
Виж целия пост
# 4
Все пак зависи от вида на ритуала, дали да е с механична музика или такава на живо.Според мен целият този ритуал е толкова изтъркан и тъп,но няма начин, църковният ми харесва много повече, но жалост не правихме такъв,защото мъжа ми не е кръстен.Май и приятелката няма да прави такъв,защото годеникът й също не е кръстен.
Виж целия пост
# 5
Аз моят мъж го кръстих преди сватбата и попа ми каза, че трябва да му стана кума и да го закрилям Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз предлагам, моят мъж направо да си го осиновя,като малко дете е.Каква кума, направо майка-закрилница. Mr. GreenОтчето яко се е пошегувало. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия