Вертикални или хоризонтални щори?

  • 5 504
  • 26
Моля дайте съвет, какви щори да си сложа. За апартамент с не много голями стай.
Виж целия пост
# 1
Според мен, зависи само и изцяло от твоя собствен вкус.  Wink
Виж целия пост
# 2
мерси,аз искам вертикални, но приятелки ме разколебават, че били за офис
Виж целия пост
# 3
Определено зависи от теб и аз много харесвам вертикални, но си зависи и от обзавеждането според мен. Правихме ремонт в спалнята и се наложи да са хоризонтални просто не вървеше да са други.
Виж целия пост
# 4
В хола имаме вертикални щори и съм много доволна!Но е вярно ,че трябва да си пасне с обзавеждането в стаята.
Виж целия пост
# 5
Хоризонтални Peace
имахмее вертикална на една врата и я сменихме тези дни, точно на офис ми напомняше и не внасяше никакъв уют.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви момичета
Виж целия пост
# 7
вертикалните щори много повече ми харесват, но те подхождат на по големи стаи и прозорци - ние имаме в спалнята вертикални, а хоризонтални в кухнята. За кухня мисля определено хоризонталните подхождат повече - така си мисля!!! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 8
аз предпочитам вертикалните
Виж целия пост
# 9
Вертикалните щори имат плюсове - платовете са антистатични, не събират прах . Забравяш за откачи пердето, изпери го и пак го закачи.
Хоризонталните събират прах и ще трябва често да ги почистваш.
В нас повече от 4 год навсякъде сме с вертикални щори.
Виж целия пост
# 10
Ние имаме вертикални щори навсякъде.В новото ни жилище живеем от един месец и съм много доволна от щорите.Много красиво стоят.За мен единственният недостатък е,че пропускат светлината т.е. в спалнята не ми е достатъчно затъмнено,когато си легна следобед.
Виж целия пост
# 11
Въпрос на вкус. Аз лично предпочитам хоризонтални, з-то така мога да сложа отгоре перде - по-уютно ми е.
Виж целия пост
# 12
На големи прозорци според мен по-подходящо е да сложиш вертикални, ако са ти мънички прозорците - хоризонтални. Имам и от двата вида - не мога да кажа от кои съм по-доволна и двата вида си имат + и -.
Виж целия пост
# 13
Ако имаш повечко място - хоризонтални + перде
В противен случай - вертикални. Аз нямах много място и сложих вертикални с много приятни десенчета, които се връзват с интериора.
Виж целия пост
# 14
Аз предпочитам вертикални Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия