как си спряхте кърмата

  • 738
  • 12
пих 2 дни по половин табл. достинекс на 12 часа-никакъв ефект. изцеждам колкото да не се пръснат гърдите ми. днес купих още 2 табл. но се отчаях нещо-кога ще ми спре кърмата ,не мога да нося бебка -умирам от болки в гърдите...
Виж целия пост
# 1
Хм, моята спря сама, спрях да кърмя и след два дни нямах нищичко в гърдите. Може би съм имала малко по начало, не знам  Thinking
Посъветвай се с лекар и успех  Hug
Виж целия пост
# 2
Погледни тези теми. В тях ще намериш съвети:
спешно до майките, които са използвали Парлодел за спиране на кърма
Хапчета за спиране на кърма...?
Как се спира кърма?
Моля, имали други (бъдещи) майки който не искат да кърмят?
Cпиране на лактация-как ?

Успех!  Peace
Виж целия пост
# 3
Здравей и от мен. Аз също пих достинекс 2 дни по половин хапче през 12 часа. Може би кърмата ми спря напълно 1-2 седмици след последното хапче, когато чувствах болка или леко топче в гърдите аз леко се изцеждах докато мине болката. Не трябва да се изцеждаш много защото иначе няма смисъл от хапчетата. Успех ти желая.
Виж целия пост
# 4
моята сама спря,въпреки,че детето сучеше...
Виж целия пост
# 5
моята спря за 3 дни (а имах много  Blush)
просто цедиш все по-малко всеки ден и то само в краен случай, ако ще се пръскаш  Wink
Виж целия пост
# 6
Ползвах Шош за помпичка...  Embarassed Кърмех само вечер и нощем... За 2 седмици се отби, но това, мисля, е постепенния начин.  Wink
Виж целия пост
# 7
Сама спря, постепенно....... Sad Не съм пила нищо.
Виж целия пост
# 8
2 дни е малко, изчакай да подействат хапчетата.

Моята сама си спря, само следвах стриктно съветите как да кърмя от болницата  Crazy
Виж целия пост
# 9
моята спря сама  ooooh!  а така ми се иска6е да кърмя поне до годинка
Виж целия пост
# 10
Сама спря  ooooh! зорлем изкарах да го кърмя малкия до 5 м  Sad


И да ..консултирай се с лекар ....  Peace
Виж целия пост
# 11
пих достинекс и аз 2 дена...но не спря после пих 10 дена бромкриптин и така... но ходих на лекар и той ми каза какво да пия... затова по добре отиди и ти
Виж целия пост
# 12
моята сама спря,въпреки,че детето сучеше...
И при мен така се получи  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия