Sauna Slim-мнения

  • 745
  • 14
Реших да си го купя,но искам да чуя и вашите отизиви.Има ли ефект?Заслужава ли си?
Виж целия пост
# 1
Никаква работа не върши!
Ако искаш ще ти подаря моя, слаган е няколко пъти, от 1 година седи под леглото!
Върши работа ако искаш да се постоплиш например  Laughing
Виж целия пост
# 2
Не си давай парите за глупости.Имам го не върши никаква работа.Даже съвсем скоро ми се обаждаха от там където го бях поръчала да ме питат дали съм доволна и точно им казах че не струва.
Виж целия пост
# 3
И моя стои в шкафа Mr. Green
Нито веднъж не успях да се изпотя с него.
Виж целия пост
# 4
Малиии направо ме отчаяхте.

Tony_in_love предложението ти ми допада,ама не за подарък,ами да пробвам дали при мен ще има ефект. Rolling Eyes Ако говориш сериозно де. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Сериозно е Simple Smile
Пиши ми на лична да кажеш от къде си и да видим какво ще измислим
Виж целия пост
# 6
Мале честно се надявах поне едно положително мнение да чуя. Cry
Виж целия пост
# 7
Преди имаше няколко теми за този колан, но 1 позитивен отзив нямаше Peace
Виж целия пост
# 8
Малиии вече сериозно се отчайх,но все пак ще го пробвам.
Tony_in_love си предложи услугите Hug

 СлеДи оТ СълЗи аз съм Веси. Peace Викам да се запознаем,че така или иначе често си говорим поне по има да се знаем. Hug
Виж целия пост
# 9
Наистина става само да се сгрееш с него Laughingи моя си виси така без да го ползвам
Виж целия пост
# 10
Хехе, ако искащ да се стоплиш през зимата.. може да си го вземеш или ако искаш да се изгориш майкла ми си изгори коремчето  с него.. и така си стои в чекмеджето  Simple Smile не се занимавай с глупости....
Виж целия пост
# 11
Хехе, ако искащ да се стоплиш през зимата.. може да си го вземеш или ако искаш да се изгориш майкла ми си изгори коремчето  с него.. и така си стои в чекмеджето  Simple Smile не се занимавай с глупости....
И мъжа ми се беше изгорил с него.Целия му корем беше доматено червен. Whistling
Виж целия пост
# 12
Потиш се но през лятото, когато рядко ти идва на ум да го сложиш. И моя стои новичък Laughing
Виж целия пост
# 13
Защо въобще вярвате на подобни реклами. Въобще не си давайте парите за такива боклуци.
Виж целия пост
# 14
Да освен да се стоплиш друго нищо не става от него  Laughing не се набутвай излишно  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия