до мамите с прикачени коси

  • 1 184
  • 12
имам коса която се закачва с шноли ,но е само тропосана знаете ли къде мога да я занеса на оверлог , дали в шивашките ателиета извършват тази услуга или си има специални
Виж целия пост
# 1
Има тема за тези неща.Търсачката не работи ли?

Ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257668.0
Виж целия пост
# 2
мерси, мислех 4е този въпрос то4но не е повдигнат
Виж целия пост
# 3
Мисля, че във всяко шивашко ателие ще ти я зашият
Виж целия пост
# 4
Мисля, че във всяко шивашко ателие ще ти я зашият

Не е толкова просто.Ако го занесе в шивашко,най-много да хвърли косата след това.Това се прави от перукери,които ще видят и правилно ли са подредени космите,защото ако не са,косата ще се заплита.В никакъв случай шивачки- ще ти орезилят косата. Naughty
Виж целия пост
# 5
Мисля, че във всяко шивашко ателие ще ти я зашият

Не е толкова просто.Ако го занесе в шивашко,най-много да хвърли косата след това.Това се прави от перукери,които ще видят и правилно ли са подредени космите,защото ако не са,косата ще се заплита.В никакъв случай шивачки- ще ти орезилят косата. Naughty

Да, трябва на хора, които се занимават с това нещо(перукери), а не да се доверяваш на шивачки Peace
Виж целия пост
# 6
да знаете къде мога да намеря такива?
Виж целия пост
# 7
От къде си?
Виж целия пост
# 8
софия
Виж целия пост
# 9
имам коса която се закачва с шноли ,но е само тропосана знаете ли къде мога да я занеса на оверлог , дали в шивашките ателиета извършват тази услуга или си има специални
Виж целия пост
# 10
az sam parukier,popravqm prika4eni kosi,izrabotvam takiva na normalni ceni
Виж целия пост
# 11
Ай стига де,к'во връщате теми от 5 месеца,само и само да си правите реклама. ooooh!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че във всяко шивашко ателие ще ти я зашият

Не е толкова просто.Ако го занесе в шивашко,най-много да хвърли косата след това.Това се прави от перукери,които ще видят и правилно ли са подредени космите,защото ако не са,косата ще се заплита.В никакъв случай шивачки- ще ти орезилят косата. Naughty

Два пъти съм носила коса(веднъж 3 реда, после още 2) в едно и също шивашко ателие и нито се заплита, нито имам каквито и да е било проблеми с нея след пришиването!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия