Versace

  • 8 603
  • 85
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning
Виж целия пост
# 1
Ох, това е един от любимите ми магазини - като знам на какви левове доставят стоката и на какви ги продават  Joy  сори за оф-а.
Виж целия пост
# 2
Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

Не ми е подходящ бюджета да се докарвам с ВерсаКе Tired
Само слънчеви очила имам от тази марка Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning
Виж целия пост
# 4
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.
Виж целия пост
# 5
И АЗ МИНАХ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ПРЕЗ МАГАЗИНА БЛИЗО ДО БУДА БАР И НАПРАВО СЕ ВЛБИХ В ЕДНА БЯЛА ЧАНТИЧКА КОЯТО ПРИЛИЧАШЕ НА КУФАР4Е НО ВЪОБЩЕ НЕ ВЛЕЗНАХ ДА ПИТАМ КОЛКО СТРУВА
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.

Екстра.  Crazy
Виж целия пост
# 7
И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy
Виж целия пост
# 8
И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy

Уххх да верно, ще взема да я купя като преносима къщичка за малката Сузи.   newsm62
Виж целия пост
# 9
Да, хубави са чантите. Дразни ме, че не са обявили цените на чантите като хората, а трябва за всяко нещо да се пита. Аз си бях харесала една чантичка, даже нямам представа колко е струвала, но я бяха купили. Иначе ето в този и този сайт съм разглеждала, цените на повечето чанти бяха около 2000 - 2500 щатски долара. Може като им мине сезонът, да ги пуснат в аутлета. За който се интересува - мултибрандов аутлет на Версаче, Ескада и Бети Баркли има в Иван Вазов, в един търговски център, на самия край на Витошка. Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.

Егати ефтинията! Shocked
Виж целия пост
# 11
...Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.

Може би по-скоро на Versus.
Виж целия пост
# 12
Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.
Виж целия пост
# 13
Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.

Pendant e медальон на английски  Rolling Eyes или нещо се бъркам, може би.
Виж целия пост
# 14
Не знам за Версачето, ама се зазяпах по обувките на Маноло Бланик...Понякога си мисля, че във всяка една от нас живее по една Кари Брадшоу Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия