За "магарето" и други "съоръжения"

  • 2 906
  • 42
Имам едно, наглед смешно питане, но се надявам да ми отговорите и да не ми се смеете много Grinning

При първото си раждане, което беше в Майчин дом ме сложиха на една маса и отстрани на нея имаше две пръчки, на които да си запреш краката. Много неясно го обясних, надявам се да сте ме разбрали. Та, на това чудо ми беше страшно удобно. Сега притеснението ми е, че ако избера друга болница, вместо на такава маса, ще ме сложат на магарето, което пък хич не ми е удобно. Установих го при прегледите.  Rolling Eyes

Въпроса ми е към вече раждалите мами, в коя болница на какво "съоръжение" се ражда.
Виж целия пост
# 1
Раждах на същата "джаджа" в Майчин дом, наистина е много удобна. Защо не раждаш пак там?
Виж целия пост
# 2

Аз не съм от София ,но и двата пъти раждах на такова "съоражение" в 2 различни болници.
Виж целия пост
# 3
И аз така си мисля!!!!!!
До колкото зная във всички клиники работят с такова съоръжение за естествено раждане.
Виж целия пост
# 4
Надявам се да сте прави и навсякъде да се ражда на подобна маса, че нещо към Шейново съм се ориентирала.
Виж целия пост
# 5
Аз раждах на магаре, но да ти кажа, хич не съм усетила неудобство! Нагласиха го на височина на главата, краката и колко да е полегнало (всяка част му е автоматизирана). В тоя момент изобщо не ми мина през ума в/у какво ще раждам!  Peace
(друг е въпроса, че през цялото време се усуквах настрани и си вдигах таза във въздуха, та ме гонеха насам натам, но то беше заради болката  Laughing )
Виж целия пост
# 6
подозирам, че на тези джади друго им е било предназначението, а после са пригодени за родилни легла. И аз раждах така.
Виж целия пост
# 7
И аз раждах на подобно "съоръжение". Нямах време да усетя неудобство.
Виж целия пост
# 8
В Шейново си е магаре  Peace Леко раждане и здраво бебче   bouquet
Виж целия пост
# 9
И моят спомен е, че в Шейново е магаре. но да ти кажа в онзи момент ми беше все едно на какво раждам и не си спомням да съм изпитвала "дискомфорт" от страна на уреда върху, който съм раждала. Joy
Виж целия пост
# 10
стига да не е с пирони  Laughing
Виж целия пост
# 11
Смейте се вие,  ама като се кача на това пусто магаре и все едно нямам никаква опора. Краката ми се веят наляво-надясно.
До деветия месец, сигурно ще започна и да се търкалям, та хептен ще ми е дискомфортно.

Как е във втора градска?
Виж целия пост
# 12
Ама защо да ти се веят краката?И на магарето има къде да подпреш и дръжки, да се хванеш с ръце и да си помогнеш при напън.
Виж целия пост
# 13
Смейте се вие,  ама като се кача на това пусто магаре и все едно нямам никаква опора. Краката ми се веят наляво-надясно.
До деветия месец, сигурно ще започна и да се търкалям, та хептен ще ми е дискомфортно.

Как е във втора градска?

Магаре е. Въпреки, че раждах два пъти планово секцио там, успях да хвърля едно око на родилна зала.

Миналата година всички болници веднъж месечно организираха ден на отворените врати, предполагам и сега е така. Може да пообиколиш и да видиш къде какви са съоръженията лично.

Успех!
Виж целия пост
# 14
Раждала съм и 2 градска и в Шейново.И в двете болници се ражда на магаре. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия