Минипечка

  • 710
  • 8
Здравейте!
Решила съм да си купувам минипечка, нещо като това:
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=6812&cat=3 … 93&shop_id=90

Та въпроса ми е, някой има ли подобна (Sogo, Snaige, Voltel), доволен ли е ? newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей, имах 20 години такава печка - Терма 40. Работи вярно и безотказно, сега я пенсионира, и имам Дипломат - газ и керамика и пак съм във възторг. Мои приятели имат 25 год. хладилник Snaige - все пак си е гаранция за марката. В тези неща обаче всичко е въпрос на късмет, така че от мен толкова. Желая ти късмет и хубави кексове с новата печка Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз ползвах минипечка (само фурна, без котлони), но сега имам голяма и съм я складирала в едно кашонче. Бях изключително доволна. Един единствен път се развали и баща ми я оправи за нула време, оказа се, че проблемът е бил много елементарен и просто подмени едно термисторче. Моята мисля, че е TCM. Единственият недостатък беше, че като сготвя нещо и свършваше за нула време...  chef Пък вкъщи си имам един мъж, който яде здраво. Но за тогавашните условия, нямаше как да вземем голяма фурна. От минифурната наистина останах много доволна!
Виж целия пост
# 3
И на мен до преди няколко години ми се търкаляше една Терма. След като си купихме голямата печка оцених е какво е да имаш голяма фурна Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравей, аз до преди 3 месеца ползвах голяма фурна, но откакто се преместихме в новото жилище и  всичко ми е мн. удобно и решихме да си вземем мини фурна - Делонги без котлони. Много съм доволна, пък и ние сме само 3-ма, и ми е достатъчна.
Виж целия пост
# 5
имай предвид ,че повечето от този тип са без долен реотан,тоест питай преди да купиш    bouquet
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви момичета  Hug
аз за сега смятам да си взема нещо за към 100-150лв, което след 2 години с чиста съвест да мога да пенсионирам, че ни предстои основен ремонт на кухнята и смятам тогава да си взема вградена фурна, но до тогава без печка сякаш не става   newsm78
Виж целия пост
# 7
имай предвид ,че повечето от този тип са без долен реотан,тоест питай преди да купиш    bouquet

Това не го знаех...Моята си е с долни и горни реотани...Служи ни много вярно около 3-4 години....
Виж целия пост
# 8
Здравей, аз до преди 3 месеца ползвах голяма фурна, но откакто се преместихме в новото жилище и  всичко ми е мн. удобно и решихме да си вземем мини фурна - Делонги без котлони. Много съм доволна, пък и ние сме само 3-ма, и ми е достатъчна.
Би ли дала повече инфо за нея или линк, за да я видя, ако не те затруднява  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия