Mladost City Center?

  • 2 713
  • 8
Съвсем случайно ровейки се из интернет подаднах на информация, че в Младост 1 има някакъв Mladost City Center. Някой посещавал ли е този шопинг център, някакви отзиви? Май е нещо като МОЛ?
Виж целия пост
# 1
Живея с/у него.Няма нищо общо с МОЛ!Сградата е на 3 нива:сутерен с празни помещения все още;1-ви етаж с 3 магазина-1голям детски и 2 за дамска мода;2-ри етаж с офиси.От както сьществува нещо не вьрви!
Виж целия пост
# 2
http://www.aimoti.com/r.php?id=806  Peace
Виж целия пост
# 3
Бях прочела, че марката "ETERE" имат там магазин, което ме навя на мисълта, че е хубав шопинг център.

Ясно...значи не си струва..ще чакам да отворят другите шопинг центрове в Младост.
Виж целия пост
# 4
На последната спирка на 8мицата е тролеия.Има 3 магазина на кръст.Има ниакаъв детски-мисля ,че е Хиполенд!
Виж целия пост
# 5
За "Булевард"-а ли говорите? Няма да го бъде скоро, доколкото знам са им свършили парите. Като крайна мярка могат да предложат на наемателите да си купят площта, но май не им се иска.
Виж целия пост
# 6
Не, за друг става въпрос...Този, за който аз питам е в Младост 1 някъде близо до Цариградско шосе. А "Булевардът" се води Младост 1А.
Дано някога когато отвори "Булевардът" да си струва, че в квартал Младост няма нищо. Четох, че се очертава да има 3-4 търговски центъра в квартала.
Виж целия пост
# 7
От търговци знам, че Младост е квартала, в който най-много се пазарува. Вероятно затова изобилства от хипермаркети. И да тръгне "Булеварда", ако не махната тази клоака "Пътеките" все едно нищо... Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
То да е само "Пътеките". Вчера се разхождах малко из Младост 1 и ми пролоша от гледката на грамадни кооперации, пътища с дупки и нахвърлени строителни отпадъци. То цялата ни работа е такава. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия