Bugaboo

  • 2 138
  • 10
Добре вече решихме, че ще взимаме Bugaboo Cameleon, но аз на живо съм виждала само Frog и Gecko и искам да попитам дали някъде в София има магазини, където ги предлагат за да видя поне на какво ще се хвърлям и да съм напълно сигурна, че ми харесват. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Магазина на Чико на Южния парк, и този на гарата.
Виж целия пост
# 2
жп гарата ли?
Виж целия пост
# 3

До новата автогара.
Виж целия пост
# 4
магазин 9+  бул. П.К.Яворов 34/до семинарията/
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви на всички!
Виж целия пост
# 6
И аз съм си харесала тази количка. За съжаление ние вече имаме количка и се чудя дали ще ми я продадат без коша за новородено (защото на практика не ми трябва). В магазин 9 + (2 етаж на супермаркет "Елемаг") имат най-голямо разнообразие на цветове, а и момчетата са много в час - направиха ми пълна демонстрация. Още се колебая обаче, защото цената е сериозна newsm78.
Виж целия пост
# 7
Аз днес ги гледах там при гарата и имаха само две колички-в зимен и в летен вариант. А къде се намира този магазин където си била, naty_78?
Виж целия пост
# 8
На мен в 9+ ми казаха, че не продават само летния вариант, но всяко нещо си има решение.Говори с вносителя(той е собственик на магазина до Южния парк  и на този на гарата) много е разбран и точен, удоволствие е да се контактува с такива хора
Виж целия пост
# 9
Ние днес отидохме с мъжа ми да видим и в магазина 9+ при семинарията и той я хареса от раз. Наистина са много добри консултантите и ни показаха всички опции на количката. Живот и здраве разбререм ли със сигурност пола на бебето ще я купим. 
Виж целия пост
# 10
Proverete edin sait tam ima tazi koli4ka koqto komentirate.ima q v zimen ili leten variant i cenite varirat okolo 50$.Saitut e Bare Babies:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия