Fervex и прясно мляко

  • 2 557
  • 19
Имате ли представа защо млякото се пресече при добавяне на Фервекс? И дали това е нормално?
Виж целия пост
# 1
Предполагам от витамин Ц-то вътре. Що го даваш с мляко?
Виж целия пост
# 2
Заради две неща: реших, че ще стане по-приятно за пиене; писна ми от чайове, допи ми се мляко.
Виж целия пост
# 3
Фервекса се дава с вода. Никъде не съм прочела да се дава с течност по желание особенно с мляко. Може би затова се е получило и така.
Виж целия пост
# 4
Нормално е да се пресече.Докато бях на работа чат-пат се мъкнеше по някоя баба,недоволна,че съм и продала ,,развален,, фервекс щото се пресичал в млякото.Добре,че само се е пресякъл-имай предвид,че експериментите с лекарства не са нещо безобидно!
Виж целия пост
# 5
От вит.С. Той е Аскорбинова киселина. Пресича белтъка на млякото.
Виж целия пост
# 6
Шоколадче, стана ми смешно, прощавай! Simple Smile

Твърдиш, че е нормално да се пресече. Обясни защо, изглежда си фармацефт.
Споменаваш, че експериментите с лекарства са опасни. Подписвам се и аз с двете си ръце под това твърдение. Но аз не смесвам неизвестно лекарство с още по-малко известен разтвор (течност). Аз смесвам прах, който се продава свободно и без рецепта (лекарско предписание) с течност, която се продава свободно по хранителните магазини Simple Smile Разгледах внимателно и листовката към Фервекса - никъде не е упоменато каква да е течността, в която се разтваря лекарството. Следователно може да бъде поемано с всяка гореща напитка. В противен случай производителят е длъжен да напише, че е задължително да се използва само гореща вода (Н2[/size]О), или пък да напише, че не е желателно да се пие с мляко.

Както и да е. Искам просто да разбера кое от лекарството пресича млякото. Не съм по дирите на световен заговор, надявам се Simple Smile

Благодаря, МамиБлю!
Виж целия пост
# 7
Витамин С го пресича, нормално е. Както написахме всички.
Виж целия пост
# 8
От вит.С. Той е Аскорбинова киселина. Пресича белтъка на млякото.

На същото мнение съм
Виж целия пост
# 9
http://avatarbg.info/browse.php?25=1&23=1&21=1&8=1&a … p;torrents=active
Това е информацията за фервекса-пише си изрично,че се разтваря в гореща вода.За обяснението-обяснили са ти хората,въпреки че не са фармацеФФти(каквото и да е това животно:)
Виж целия пост
# 10
Error: The page you tried to view can only be used when you're logged in.

Не знам какво са обяснили, нямам регистрация там. Как ли ще пия Фервекс занапред?
Виж целия пост
# 11
Метод и начин на приложение:
Излейте съдържанието на сашето в чаша с гореща или студена вода.
И още-,,Когато се лекуват грипоподобни състояния,препоръчва се фервекс да се взима с гореща вода вечер,щом се появят първите симптоми.
Както виждаш информация има,просто трябва да я потърсиш.Дано съм била полезна Peace
Виж целия пост
# 12
Как ли ще пия Фервекс занапред?

Ами с вода  Tired
Виж целия пост
# 13
Ами не си прави други експерименти а следвай упътването.
Виж целия пост
# 14
Чудя се....ако комбинирам фервекса с боза и тя вземе, че кипне,
дали ефекта върху бюста ми няма да е по- видим.... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия