Гадна тема относно гените

  • 5 840
  • 65
 Много се чудех дали да пусна тази тема.Но това,за което пиша наистина ме притеснява.
 И понеже имаше нещо като намек,че тук всички се правят на силни и безпроблемни ще покажа,че не е така.Това,което ме тревожи сигурно е в следствие на хилядите разходки и часове прекарани сами-само аз и детето и невъзможността да се разтоваря известно време без да се безпокоя за сина си.
 Проблемът е,че ни изоставиха още в самото начало,след издаването на акта за раждане.Убедила съм се,че бащата е безкрайно безчувствен и молоумен след като може да забрави детето си и да ни зареже така грозно.Преодоляла съм обидата,но постоянно се появяват опасения за детето и то не само как му се отразява липсата на баща.Случвало ми се е да се побърквам,дали детето не е наследило глупостта и безотговорността,ако щете и мързела на бащата.Например на връх безпаричието ми детето се проявява като страшно злоядо-никакви супи,никакви манджи,никакви домашни сладкиши,не какви бъде кюфтета,никакви пици,никакви спагети,никакви палачинки,не от моите картофи-пържени или варени и т.н.В резултат много често си е лягал гладен.А аз ям всичко това и винаги е било така.Не искам да има деструктивния магарешкия инат на баща си.Друго,което ме тревожи и не искам да призная,но много хора ми натякват,че момче без баща задължително ще стане п...
 Sad Cry Cry Cry Cry Cry
Не се шегувам с тази тема кажете ми,че не е така!Че имам шанс,защото ...?
Виж целия пост
# 1
ъъъъъъъ какво е п...
останалите ти притеснения ги разбрах ама това не

не се правим на силни, а си живеем живота както можем, защото ни се налага
гените имат значение, но от по-голямо значение е възпитнието

а що се отнася до яденето - моето дете не яде хляб, а ако в чинията има зеленчуци, картофи и месо, ще изяде всичко, но едно по едно
а това не е наследил от никого от моите или от страна на баща си роднини
някой ген се е объркал
Виж целия пост
# 2
....много хора ми натякват,че момче без баща задължително ще стане п...

Моляяяяяяяяяяяяяя  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
По-голяма глупост не бях чела.

Знаеш ли коя е най-голямата грешка на самотните родители, на тези без големи финансови възможности и т.н. - всичко които имам усещането, че ощетяват децата си? - Това, че отглеждат РАЗГЛЕЗЕНИ деца. Като те гледам - тръгнала си по този път и ти.  Naughty

Ако детето ти е здраво и игриво - изобщо не го моли да яде. Гладен си легнал - ми чудесно. Утре ще яде. Спри да ходиш след него с чинията и да го молиш. Да седи гладен - ще прояде. На 1 година дъщеря ми изкара 2 дни гладна... не умря, но се разяде отново. Всеки път като изкара повечеко време с баща си - той ми я връща злояда, щото я преследва с лъжицата. За ден два неядене и се оправя.
И дори да няма баща - мъже съм сигурна, че има покрай теб достатъчно, за да му бъдат мъжки пример.

Само за бащиния инат си права /според мен/, но не му го натяквай. Пък и от това гледай да страда някоя бъдеща снаха  Mr. Green не ти  Whistling
Виж целия пост
# 3
ма какво е п с точкиииии
Виж целия пост
# 4
ма какво е п с точкиииии

Педераст ...предполагам  Thinking newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз пък го прочетох като обидна дума с корен женски полов орган  Blush

Иначе и аз като Иса ще кажа - НИКАКВО глезене! Иво и го наказвам, и му се карам... може да се укорявам, че не сме заедно с баща му и дрън-дрън, но това не е причина детето ми да стране лига  Naughty
Виж целия пост
# 6
 Да онази лоша дума имам предвид дето Isa я спомена.
 Не го глезя даже понякога съм ужасно груба-като в казарма нали трябва да компенсирам бащата.Ами за съжаление мъже около нас няма!Баща ми почина в катастрофа преди раждането,а на БНД бащата  умрял по улиците от алкохолизъм. Sad
 Мъжете държащи на себе си май или са си заминали от този мой роден край или са заети.
Виж целия пост
# 7
хъм, независимо дали е женски полов орган или обратно ориентиран мъж - не виждам причини да стане такъв само защото живее само с майка си.
Зависи как го възпитаваш разбира се.

е не е нужно да си груба, просто да не го глезиш прекалено много и да не го връзваш за себе си.
Виж целия пост
# 8
ма като не ще да яде - няма да яде. днес утре по утре - когато тогава.
освен това, те гладни нема да останат. е мойто като брат ми яде - като камил4е - днес ше се пукне от ядене, после пропуска едно две хранения и се регулира.
даже са едни кълки е напращял и шкембелан.
ма като го метна на ясла, след като стане приятел с гърнето - ше го вталят.

аз имам и баща и брат и дядо.
ма кой знае какво зна4ение няма, щот съм аз със него 24 4аса.
и е много пе4ен - помага у дома, сам се къпе, сам се събува и обува, подрежда си игра4ките, на вън е готин - контактен и отворен. с някои се бие, с други играе.
вси4ко зависи от тоя с който живее.
или за да е такъв, е защото аз съм му майката, а не някой друг.
от теб зависи.

и да не е лесно да си доброто и лошото 4енге, но никой не е обещавал да е лесно.
Виж целия пост
# 9

 Звучи окуражаващо!  Peace
 Ама и аз съм една "тарикатка",винаги идкам да се подсигуря.
 Дано бащите четат това и имат едно на ум!Те дори някои животни си помагат след раждане на малкото в смисъл мъжкаря и женската.
Виж целия пост
# 10
не е окуражаващо а е просто факт
ще имаш и фалове, няма начин

а по мои наблюдения и доста бащи живеещи със семействата си не помагат изобщо във възпитанието и отглеждането. Такъв пример пък изобщо не ти трябва.
Виж целия пост
# 11
Ами децата наследяват много неща от родителите. Но това, за което ти говориш мисля, че се възпитава. И аз при Ицко наблюдавам, че на моменти се възползва от това, че всички му угаждат. Даже другите му баба и дядо доста го лигавят. Но по отношение на финансите - съм безкомпромисна. Като няма, няма. Само един път ми се е наложило да го питам - Христо, да ти приличам на банка? Повече проблем не съм имала. Като иска яде, като не иска - не яде. А той е страшно капризен, мен пък напоследък ме мързи да готвя...  Crazy
Дано като влезе в пубертета не се промени.  Praynig
Виж целия пост
# 12
Аз пък го прочетох като обидна дума с корен женски полов орган  Blush

Тц, думата не е обидна. Просто това си е женски полов орган и вид мъжки характер.

Иначе по темата: Повечето неща се възпитават. Дори и да има нещо наследено, то може да се коригира, ама трябва да е овреме...
Виж целия пост
# 13
Е, Дани, като вид мъжки характер си е обидна де  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Е, Дани, като вид мъжки характер си е обидна де  Mr. Green

Не е обида! Факт е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия