LG chocolate - да си купя ли такъв телефон? Имате ли коментари за него?

  • 1 315
  • 17
Още като бременна си залях телефона със сок от кисели краставички  Blush
Мъжа ми го занесе на ремонт, те казаха че ще изкара още три месеца. Той изкара още година и 2-3 месеца, но вече изгасва постоянно, ама наистина постоянно.

И сега трябва да си купя нов телефон. Пък аз не искам. Много ми е голям избор и това направо ме хвърля в една такава неприятна ситуация... (Другото, което мразя да си купувам, са дънки. Но то е заради тлъстото ми телце).

Та днес ми предложиха LG шоколада. И се чудя. И се мая. Предпочитах Самсунг или Нокиа някаква. Мъжа ми се хвърля на скъпите модели, но аз съм твърдо против. Искам нещо за 250-300лв. (макс.)

Имате ли коментари за това телефонче?
Виж целия пост
# 1
Здрасти, аз ползвам шоколадчето вече близо година и нещо, много съм доволна.Преди него не бях ползвала LG, но останах много доволна , а и супер лесно се борави с сензорните бутони. Peace
Виж целия пост
# 2
ot godina rabotq v magazin za gsmi,lichno az ne sym privyrjenik na telefonite sys senzorni kopcheta,mnogo sa neudobni,po skoro e telefon za gazariq
Виж целия пост
# 3
Дъщерята имаше и не беше никак доволна от него.Продаде го след няколко месеца и си взе Нокия.
Виж целия пост
# 4
Определено се насочи към Nokia-ta или Sony Ericson-a...
Виж целия пост
# 5
Дъщерята имаше и не беше никак доволна от него.Продаде го след няколко месеца и си взе Нокия.


брей, че хубав телефон
какъв модел е тази нокиа
Виж целия пост
# 6
Дъщерята имаше и не беше никак доволна от него.Продаде го след няколко месеца и си взе Нокия.


брей, че хубав телефон
какъв модел е тази нокиа

N76
Виж целия пост
# 7
За номера не знам,тя vikuna го е писала , но не беше доволна от LG-то защото непрекъснато си губеше покритието на мрежата и все когато най-много и трябваше. Например в затворено помещение, тунел, метро изчезваше. А Нокията на същите места си беше с идеално покритие.Също и сензорното управление правеше номера, даже без да пипа никъде, той си се включваше на каквото си иска и когато си иска.
Виж целия пост
# 8
Аз съм с такъв телефон и мога да ти кажа, че по ужасен телефон не съм имала. Още докато беше нов стоя 2 месеца в сервиз, и пак не работи. 
Виж целия пост
# 9
В момента съм със такъв телефон и съм доволна. Преди си купувах все нокиа, но вече никога. След като последните ми две нокии седяха повече в сервиза отколкото при мен, окончателно се отказах от тази марка!
Виж целия пост
# 10

И аз го имам и съм доволна, сензорите също  са ми много удобни, абе телефон-това е. Истината е че какъвто и да е може да се развали, всичко е късмет!
Виж целия пост
# 11
По-добре не си взимай,аз също преди време се бях насочила към този модел,но абсолютно всички продавачи ме разубедиха.Бързо се развалят сензорите спезиално на този модел Naughty
Виж целия пост
# 12
http://www.mobilebulgaria.com/uploads/mobiles/2006/07/pic_3_1231.jpg

преди дни си го взех-самсунг Е250-250лв.
по-добър е от лг-то
Виж целия пост
# 13
пълен боклук,не се набутвай
Виж целия пост
# 14
Не ме кефи! Crossing Arms
А и тези сензори.... Naughty
На един приятел жена му му подари такъв, още на същия месец гледаше да го пробута на някой и да се отърве, не беше доволен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия