ВРАЦА - 8

  • 8 947
  • 288
Добро утро с новата темичка Stop

Стари теми:
ВРАЦА - 7- Изписана за 10 дни. Бравооо  Peace
ВРАЦА - 6
ВРАЦА - 5
ВРАЦА 4
ВРАЦА 3
ВРАЦА 2

Вече си имаме общо албумче:
http://www.snimka.bg/
Потребител: vratza
Парола:vratza


Ще се радвам, ако дадете идеи как да си поокрасим първата страничка  Peace
Виж целия пост
# 1
Пу съм си първа Simple Smile
Добро утро и от мен!След малко ще прибавя и аз снимчици.Приятен ден на всички!!!
Виж целия пост
# 2
По-късно като станат всички, дано се позапълни албумчето. Аз само едно създадох, но вие създайте още, че на мен не ми дойде на ум какво друго да направя.
Виж целия пост
# 3
Аз предлагам да запишем на първа страница кои сме и кои са нашите дечковци и рожденни  дни пък по-нататък може и някои картинки да прибавим или снимки на Враца newsm78
Виж целия пост
# 4
Ще трябва да стане май в другата тема и да се разберем кой ще я започва да му се изпрати информацията.
Виж целия пост
# 5
Ок аз пуснах 3 снимки Simple SmileКое време стана ,та другите още ги няма
Виж целия пост
# 6
Ехооо събуждайте се, че мина денят  hahaha
Виж целия пост
# 7
Добър ден и от мен!За съжаление не мога да вляза в общото албумче.Изписва ми несъществуващо потребителско име.Каква ли е причината? newsm78
Виж целия пост
# 8
Сега ще го проверя.
Нищо му няма на албумчето.
Въвеждаш потребител, паролата е същата като потребителското име.
Виж целия пост
# 9
къде се намира това албумче и ние да влезем да го видим и да прикачим по нещо? newsm78
Виж целия пост
# 10
Привет на всички! Честита нова темичка!
Виж целия пост
# 11
добро утро и от нас   bouquet как сте днес,мами? и честита ни тема  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не мога и не мога! CloseДруги мами имат ли проблем с влизането в албумчето?Още първия път направих всичко-ясно ми  е,че потребителското име и паролата са vratza.
Виж целия пост
# 13
ето ме и мен на линия,но за малко.ще ходя до Петкова да й занеса направлението,че на предишното още си бях със стария адрес и име.чудя се дали пак ще видя бебето newsm78 или само ще й го дам и ще си тръгна,като отида ще разбера.видях албумчето,като стане време и аз ще кача снимка на бебешора Grinning пу какви сладури само newsm53
Виж целия пост
# 14
 Хоп! И мойта плешива убавица вече е в албума! Добро утро! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия