Криво ми е, одрах колата в кофа за боклук!

  • 4 095
  • 43
Одрах я здраво и ужасно се ядосах. Един чичка излизаше от уличката на главния път, а аз исках да вляза. Чаках го да изчезва, ама той си седи. Мушнах се да мина покрай него и кофата и задрах здраво. Направо се разревах от яд. И сега ще ревна като се сетя. Детето кашля, мъж ми е сърдит, че съм била вироглава, в работата има бач за целия китайски народ, а аз се боря със скапана кофа за боклук!!  #Cussing out Моля кажете ми колко съм глупава да се ядосвам за глупасти, моляяяя!
Виж целия пост
# 1
Честито!   bouquet
Първият път винаги е така. Споко!
Важното е, че  сте живи и здрави.
Аз от близо 22 години съм "патка заспала" поради подобен инцидент, но това не ми пречи да карам и да си върша работата с колата.
Не се стягай, винаги има първи път. Не забравяй, че една камара ламарини имат застраховка, а твоите нерви не.
Не се натоварвай излишно.
Виж целия пост
# 2
Сигурна съм, че ако ти пусна снимка на мойта кола, ще се развеселиш моментално.  Ако не е нова колата наистина си е глупост да се нервиш толкова. Я пийни една стограмка  Wink
Виж целия пост
# 3
Няма смисъл да го преживяваш толкова. Утре намираш време, отскачаш при застрахователите, казваш, че някой те е одрал и всичко е ОК Simple Smile
Аз поне така правя  Joy
Виж целия пост
# 4
А нашата я надраха хубавичко с ключ от предния до задния капак. На комшиите им спукаха гума със заточен пирон. Явно си се изнервила от другите неща и си разревала от най-дребното. Ще ти мине.
Виж целия пост
# 5
Сигурна съм, че ако ти пусна снимка на мойта кола, ще се развеселиш моментално.  Ако не е нова колата наистина си е глупост да се нервиш толкова. Я пийни една стограмка  Wink

А ако е нова вече не е  Mr. Green Mr. Green я майната им на тия кочини и на шефа  и на работата, хапнете пийнете и направете любов!
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета,  отивам за чашка....ще я сънувам гадината......кофата де.....колата не е стара за това ме е яд толкова, направо ще се гризна по гъза! А детето ми вика "Не плачи мамо!" и после отиде да ме изтропа на баща си.....
Виж целия пост
# 7
Продай колата и си вземи друга. Шопинг терапията винаги помага в толкова изнервени периоди. Пък и няма да остане и следа от близката среща с кофата.

Когато одрах за първи и единствен път моята кола, при това съвсем незабележимо, мъжът ми даде този конструктивен съвет: "смени колата, и по-бързо ще забравиш тази случка". Послушах го и не съжалявам. Сдобих се с много по-нова и комфортна кола и напълно забравих страданията по старата Wink Всяко зло за добро. Сега се чудя как може да съм се терзала толкоз за някакви ламарини. Но те разбирам напълно.
Виж целия пост
# 8
Благодаря момичета,  отивам за чашка....ще я сънувам гадината......кофата де.....колата не е стара за това ме е яд толкова, направо ще се гризна по гъза! А детето ми вика "Не плачи мамо!" и после отиде да ме изтропа на баща си.....

За мен подобни моменти са една от причините поради което не ми се купува чисто нова кола от магазина Simple Smile

Като е секънд-хенд кочинка не ми пука изобщо за нея и за всичките и драскотини.
Виж целия пост
# 9
Моля кажете ми колко съм глупава да се ядосвам за глупасти, моляяяя!

  Много си глупава, да се ядосваш на глупости.
Виж целия пост
# 10
kalimbi, пред блока има едно VW Polo, което го кара една мацка. Ти просто такава кола не си виждала! hahaha Няма ъгъл или врата, или каквото се сетиш, да не е чукнато! Всеки път като тръгвам на работа минавам покрай нея и ме напушва смях! Чак пък такъв пишман шофьор не съм виждала. Ей това е да го ожалиш, а твоето... Но и аз да съм на твое място ще ми се реве, щото всичко преживявам, ама не се къхари - ламарина е, оправя се! Хайде усмихни се сега и да знаеш, че утрото е по-мъдро от вечерта! До сутринта вече ще ти е минало!  bouquet
Виж целия пост
# 11
ама аз съм толкова внимателна! като хирург на операционна, поне някой да ме беше изджасал, а то срам и позор - тъпата кофа! Мразя я, утре ще ида да и пална една клечка....добре де, няма, не ми пука, ще си карам кола грозна и опозорена....упс май стограмката ме хвана  Blush


Виж целия пост
# 12
Мразя я, утре ще ида да и пална една клечка....добре де, няма, не ми пука, ще си карам кола грозна и опозорена....упс май стограмката ме хвана  Blush
hahaha hahaha hahaha Добре, пални я!  Завий се само с чул утре, че на първа страница на всекидневниците ще те пишат, как блъскаш кофите и правиш сечено на Общината, дето и без това си има зорове с боклука hahaha hahaha hahaha
А така! Точно със стограмка се лекуват такива кахъри! Ха, наздраве! Drunk
Виж целия пост
# 13
Мдааам...Миналата година си смлях заден фар в контейнера Laughing Веселба! Ще ти мине Hug
Виж целия пост
# 14
Преди карах кола с ролбари - много е удобно - местиш кофите без да излизаш и без фатални последици.  Mr. Green

Като си взех последната /голяма, но без ролбари/ поне 10-тина пъти съм я драскала тук и там. Единия път майка ми я одра, бившия и накрая аз - за една седмица три пъти и все от дясно. Заведох я при застрахователите - те бая се почудиха как се е случило това.

Единственото кофти на такива ситуации е, че изкарваш поне 3-4 дни без кола, докато ти я оправят + губиш няколко часа при застрахователите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия