Имате ли косми по корема

  • 16 656
  • 53
Мили бременни и родили мами,
Има ли накоя от вас със същия проблем като мен, а той е- силно окосмяване, тъмно и гъсто на коремната област и как се справяте с него. Дори преди да забременея имах този проблем, но не в такива пропорции. Ходя на кола маска, но ще се радвам да споделите и алтернативни методи за справяне с тази напаст.
Виж целия пост
# 1
Според мен това е на хормонална  основа .Имам малко наблюдение над нещата понеже сестра ми е козметичка.Успоредно с лечението което проведеш трябва да ходиш и на обезкосмяване.
Виж целия пост
# 2
Докато бременувах ми се появи леко мъхче,
но после се оправих от самосебе си.
Не, не съм имала такъв проблем.
Стискам ти палци да се оправиш безпроблемно Hug
Виж целия пост
# 3
И аз имам, макар и не толкова силно забележими, но ги махам с епилатора.
Виж целия пост
# 4
Не
Виж целия пост
# 5
Не.....Направи си изследване....
Виж целия пост
# 6
И аз нямам, сега съм бременна в 20та седмица, но още не ми се е появила и тази тъмна линия от пъпа надолу...
Виж целия пост
# 7
не,никога!нито като бременна,нито като не бременна
Виж целия пост
# 8
Имам, и то рошави. И почти всички в отчетната се похвалиха със същото Mr. Green Но никой не си ги маха, те ще се магнат от само себе си като родим Peace
Виж целия пост
# 9
Не.
Виж целия пост
# 10
Напълно нормално е това по време на бременността. Нищо ти няма. Окосмяване по срединната линия се казва. Ще окапе после.
Виж целия пост
# 11
И на мен ми се появиха по средата на бременността- съвсем леко мъхче, макар на мен да ми се струваха валма от козина  Twisted Evil
Хормонално е, но ако по принцип имаш такъв проблем сигурно при теб ще е по- обилно.
Мисля, че е по- добре да не правиш никакви коли и др....Ако е толкова зле опитай да ги поизсветлиш с малко кислородна вода (но питай все пак лекарката ти преди това)  Peace
Виж целия пост
# 12
И на мен ми се появиха по време на бремеността ,но из4езнаха от само себе си.
Виж целия пост
# 13
Не, нямам и не съм имала. Но не ги пипай, особено сега. Ще паднат.
Виж целия пост
# 14
От бременноста е ,ще паднат.Май не трябва да ги пипаш,та да не ги отприщиш да растат  newsm78
На мен пък вси4ки косми по тялото ми опадаха по това време,станах гол охлюв  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия