аборт

  • 8 619
  • 91
Бременна съм почти в 7 месец.Така се случи,че таткото ме заряза.Аз нямам възможност сама да отгледам рожбинката ми,защото съм пълен сирак и живея на квартира.С таткото живеем от три години.Често ме е наранявал,но след това ,като се поуспоки ,се е извинявал.Мисля за аборт,но сърцето ми не го позволява.А знам,че това е най-доброто решение.Много е късно да я направя тая глупост,а то милото няма вина за нищо.О т грубоста на нашия татко,карам патологична бременност.А сега имаше и наглостта,да ме нарече с какви ли не обидни думи по телефона.С какво заслужих?Да,грешката ми е ,че прекаленно много го обичах и прекалено го обсипвах с грижи.
Виж целия пост
# 1
На колко години си, та си мислиш, че в 7-мия месец е възможно да ти направят аборт???
Виж целия пост
# 2
в 7-ми месец не е добре да мислиш за аборт.
Роди си рожбичката, пък можеш да я дадеш за отглеждане в соц. дом до навършването й на 1г. (поне преди време имаше подобен вариант).
Дано за 1г. успееш да си стъпиш на крака.
Късмет  Peace
Виж целия пост
# 3
На 35 години съм.Не искам да му посягам на живота,не искам да се превърна в убиец.Много ми е болно в момента,сама съм,чувствам се излишна.Може би това чувство е повлиано от телефонното обаждане.
Виж целия пост
# 4
Никой лекар няма да се съгласи да направи аборт при това положение,освен ако няма някаква патология на плода.Че това бебенце е почти завършено човече.Защо да го убиваш само защото приятелят ти е напуснал.Я, се стегни!Господ те е дарил с детенце, щом го е направил ще ти помогне и да си го отгледаш.Не унивай, а мисли първо за детето.И помисли колко двойки дори не могат да споделят и една секунда от щастието, на което се радваш ти.Желая ти късмет, мисля че вече си взела решение, да запазиш детенцето, сигурна съм в това. PeaceНе се поддавай на емоциите и телефонните разговори,слушай сърцето и разума си.
Виж целия пост
# 5
Ти си била без родители и знаеш какво е усещането нали?Дай шанс на детето си да има поне майка!Ще срещнеш трудности,но по добре е  ти да се бориш с несгодите ,а не детенце да преживее всичко това ,което ти си изпитала на собствения си гръб.Живота е училище и борба и трябва да го изживеем както подобава на един истински ЧОВЕК.
Виж целия пост
# 6
ама какви са тези глупости, в 7ми месец си излизат човечета, аборт се прави до 3ти. като не го искаш, остави го в дом. само че тук одобрение за това няма да получиш. на 35 би следвало да мислиш малко по-трезво и разумно, не разбрах как едно телефонно обаждане те кара да убиеш да детето. Rolling Eyes той по телефона ли те зараяза? дрехите изнесе ли си? какви са тези истории Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Включвам се, само за да посъветвам авторката, ако реши да даде детето в социален дом, нека подпише документите за осиновяването му, за да може детето да си намери дом и семейство.
Виж целия пост
# 8
Аборт в 7-ми месец не може да се направи освен при открити аномалии на плода / и то това си е предизвикано раждане/ Peace Момента явно наистина е много труден за теб и  се чувстваш в безизходица, но не прави подобна грешка /при това на тази възраст, когато се очаква да си вече улегнал човек/ да оставиш детето си. Ясно е, че ще ти е страшно трудно , независимо със или без таткото. Нали не искаш това детенце да израсне така, както ти си израсла. Бих те посъветвала да използваш слънчевия ден и да се разходиш из близкия парк или градинка - виж светналите очички и усмивките по личицата на децата и си помисли, че ако оставиш твоето дете, на неговото лице никога няма да изгрее усмивка.  Помисли си, че и тук можеш да получиш подкрепа - дрешки и др. Не може просто ей така заради един мъж да си играеш със съдбата и живота на едно дете. Peace
Виж целия пост
# 9
наистина се надявам тези твои черни мисли и идеи да са само резултат от силен афект от това телефонно обаждане... Недей да правиш аборт - в 7-ми месец, без медицински показания, това си е чисто убийство  Tired Жертвопринушение към твоята провалена връзка  Cry

роди си детето, пожелавам ти да е живо и здраво и го дай за осиновяване, ако не можеш да се грижиш за него  Peace има стотици хиляди двойки, които чакат за осиновяване и ще дадат най-доброто на твоето дете  Peace
Виж целия пост
# 10
Включвам се, само за да посъветвам авторката, ако реши да даде детето в социален дом, нека подпише документите за осиновяването му, за да може детето да си намери дом и семейство.

 Hug
Виж целия пост
# 11
искам го много моето бебче.Искам да съм най-грижовната майчица за него.Но знам,че няма да се справим с финансовата страна.А таткото обожава да се гаври с мен и с хората.Подавам се знам,на глупавите му обиди,на глупавите му приказки.Знам какво е да си без майка,без баба,съвсем сама.Повтарям си думите,ще си го гледкам до навършване на 2 годинки,след това ,ще работя и ще се справим.Все пак съм в София и по-лесно ,ще си намеря работа.Може би,най-добрият варянт да не допускам повече таткото ,да си сменя телефона,да го изтрия от съзнанието ми.Може би тогава ще гледам по-позитивно.Ох,много ми е объркано.
Виж целия пост
# 12
Ти си била без родители и знаеш какво е усещането нали?Дай шанс на детето си да има поне майка!Ще срещнеш трудности,но по добре е  ти да се бориш с несгодите ,а не детенце да преживее всичко това ,което ти си изпитала на собствения си гръб.Живота е училище и борба и трябва да го изживеем както подобава на един истински ЧОВЕК.
Напълно съгласна! Hug
Мисля, че трябва да пуснеш тема ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0
Виж целия пост
# 13
извинявай, ама чета много крими романи - като си на 35, защо влезе с'аборт76'?

нещо ми се вижда много незряла цялата история, да не се окажете накрая на по 18 години? и ти да си във 2ри месец?
Виж целия пост
# 14
Все си мисля,че можеш да се справиш с отглеждането на едно дете.Да, с цената на трудности и лишения, но все пак е по-добре от колкото да го изоставиш. Направо тръпки ме побиват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия